Hráčská asociace logických her a sudoku

 


O hráčské asociaci  —  O členství a pro členy


O hráčské asociaci

HALAS neboli Hráčská Asociace Logických her A Sudoku je zapsaný spolek (dříve občanské sdružení) založený 25. 10. 2011, který se zabývá následují činností:

  • Sdružuje hráče a autory sudoku a logických her a pomáhá jim při rozvoji jejich činnosti.
  • Organizuje a metodicky řídí soutěže v luštění sudoku a logických úloh a pořádá v těchto soutěžích Mistrovství České Republiky.
  • Organizuje, zajištuje a podporuje reprezentaci České republiky v mezinárodních soutěžích v sudoku a logických úlohách.
  • Je oficiálním zástupcem České republiky ve World Puzzle Federation (WPF) s právem vysílat českou reprezentaci na Mistrovství světa v sudoku a logických úlohách.

Malý letáček o našem spolku, viz http://sudokualogika.cz/node/1398.


Stanovy  —  Kontakty  —  Výbor asociace  —  Dokumenty


Kontaktní údaje

Adresa:

sídlo spolku: Hráčská asociace logických her a sudoku, z.s., Cihlářská 649/32, 602 00 Brno

ID datové schránky: vxgrtqt

Pro elektronickou komunikaci:

(týká-li se webu a spolkové činnosti) info@sudokualogika.cz

(týká-li se členství ve spolku) sudokualogika@gmail.com (Jana Novotná - matrikářka)

(týká-li se plateb) pokladnik@sudokualogika.cz (Raul Kačírek - pokladník)

Sociální sítě a další: Skupina na facebooku - YouTube kanál

nahoru


Výbor asociace

Hráčská asociace logických her a sudoku, z.s. volí ze své členské základny na členské schůzi, která je nejvyšším orgánem, výbor spolku. Výbor řídí spolek v období mezi členskými schůzemi.

 

Členové výboru (od 6/2022):

Jakub Hrazdira, Zlín, *1982

Nelly Pelc Vostrá, Praha, *1982 (předsedkyně)

Jan Zvěřina, Mimoň, *1989

 

V období 12/2019 až 6/2022 HALAS vedli Jakub Hrazdira, Raul Kačírek, Pavel Kadlečík (předseda), Jana Ondroušková, Jan Zvěřina. V období 12/2017 až 12/2019 HALAS vedli Jana Hanzelková, Jakub Hrazdira, Jiří Hrdina, Pavel Kadlečík a Jan Novotný (předseda). V období 12/2015 až 12/2017 HALAS vedli Jakub Hrazdira, Jiří Hrdina, Pavel Kadlečík, Aleš Marek a Jan Novotný (předseda). V období 12/2013 až 12/2015 HALAS vedli Jiří Hrdina, Raul Kačírek, Aleš Marek, Karel Tesař (předseda) a Jana Zachová. V období 12/2011 až 12/2013 byli členy výboru pánové Kačírek, Marek, Novotný (od 16. 12. 2012 vystřídán Matyskou), Tesař (předseda) a Vodička (od 25. 3. 2012 vystřídán Hrdinou).

Zápisy z jednání výboru zveřejňujeme v novinkách a archivujeme na samostatné stránce Zápisy výboru. S jakýmikoliv dotazy na vedení spolku se neváhejte obracet zde ve fóru nebo emailem na adrese info@sudokualogika.cz, případně sudokualogika@gmail.com.

nahoru


Dokumenty

Stanovy

Zápisy z členských schůzí

Hlasování členské schůze

  • Volební řád - pdf
  • Plná moc - formulář v doc
  • Poznámky k odstoupení člena výboru a k elektronickému hlasování - html (k 30. 11. 2019)

Zápisy z jednání výboru

Členství ve spolku

nahoru


O členství a pro členy

Předpokladem členství v Hráčské asociaci je podání přihlášky a zaplacení členských příspěvků.

Proč se stát členem HALAS​u?

Všech soutěží, které pořádá náš spolek se samozřejmě mohou zúčastňovat jak jeho členové, tak nečlenové. Členové mají ovšem některé výhody, jako například:

  • Snížené startovné na turnajích pořádaných HALAS
  • Zpětný přístup k materiálům ze soutěží HALAS a dalším metodickým materiálům (například analýzy řešení vybraných typů úloh, techniky řešení apod.)
  • Příslušnost ke sdružení sympatických lidí postižených stejnou náklonností k sudoku a logickým úlohám jako ty smiley

nahoru


Přihláška  —  Členské příspěvky  —  Seznam členů  —  Společenské akce


Přihláška do spolku HALAS

Předběžně se registrovat můžete e-mailem na adresu sudokualogika@gmail.com, kde bude váš zájem evidován, zašleme vám aktuální verzi přihlášky, případné další informace a zodpovíme vaše dotazy.

Vyplněnou přihlášku (vzor HALAS_prihlaska_v2016.pdf) je možné zaslat poštou na adresu sídla spolku Cihlářská 32, 602 00 Brno nebo předat osobně na akci pořádané hráčskou asociací.

V případě změny osobních údajů (bydliště, používaný email) nás, prosím, kontaktujte a údaje aktualizujte s použitím přiloženého Oznámení o změně údajů.

nahoru


Členské příspěvky

Výše členského příspěvku je stanovena na 300 Kč ročně. Pro děti a mládež, kterým je k 1. 1. daného roku nejvýše 25 let (včetně) se stanovuje minimální příspěvek ve výši 100 Kč.

Číslo našeho bankovního účtu je 2300200476/2010, variabilní symbol pak kombinací roku platby a členského čísla, tedy ve formátu tohoto desetiletí 20XXxxx. Do poznámky pro příjemce uveďte účel platby – jde-li o členský příspěvek, startovné na určitý turnaj, doplnění kreditu pro čerpání plateb v budoucnu, či třeba drobný dar navíc. Připište též vaše jméno, což zjednodušší práci našeho pokladníka.

Členský příspěvek je možné také zaplatit ze zbývajícího kreditu, nikoliv však automaticky. Máte-li o tento způsob zájem, musíte dát pokladníkovi výslovný pokyn (např. mailem).

nahoru


Seznam členů

Seznam členů sdružení včetně aktualizované informace o zaplacených příspěvcích naleznete na samostatné stránce.

Stránka se seznamem členů má sloužit k tomu, abyste se mohli ubezpečit, že váš uhrazený příspěvek pro daný rok evidujeme. Proto na ni mají přístup pouze členové, kteří mají navíc na těchto stránkách aktivní účet. Pokud se na stránku nemůžete dostat a myslíte si, že byste měli, pak se nám ozvěte a my to napravíme.

nahoru


Společenské akce

Členové HALAS a další fanoušci sudoku a  logických úloh se setkávají na nepravidelných akcích i mimo turnaje. Je to skvělá příležitost potkat lidi se „stejnou krevní skupinou“, na programu bývá cyklistika, turistika, dobré jídlo a pití, zpěv...

V roce 2016

Reprezentační soustředění, červenec 2016

V roce 2014

Podzimní FED párty, září 2014

V roce 2013

Podzimní FED párty, září 2013

Reprezentační soustředění, červenec 2013

Jarní FED párty, květen 2013

Zimní soustředění, únor 2013

V roce 2012

Jarní FED párty, květen 2012

První reprezentační soustředění, červenec 2012

Podzimní FED párty, říjen 2012

nahoru

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer