HALAS pro žáky, studenty, učitele...

Hráčská asociace logických her a sudoku, z. s., pořádá ve spolupráci se školami a dalšími subjekty soutěže v řešení sudoku a logických úloh pro žáky a studenty všech věkových kategorií.
Dále nabízíme žákům a učitelům materiály k luštění v průběhu školního roku, online studentská liga běží nepřetržitě i během prázdnin.


Aktuálně

Jarní sudoku

 

Aktivity probíhající celý (školní) rok

Nejanči a mysli!

Spousta luštění (nejen) pro děti vychází každých 14 dní během školního roku.

Studentská liga

Každý den nové sudoku k řešení (online)

 


Program soutěží pro školní rok 2022/2023

Tento program se v průběhu roku může změnit. Doufáme ale, že vše půjde podle plánu a podaří se zorganizovat všechny následující soutěže.

V září proběhlo v Brně odvážlivce všech věkových kategorií Mistrovství ČR v řešení sudoku, součástí kterého bylo Juniorské mistrovství v řešení sudoku 2022. Pro toto mistrovství byly vypsány kategorie do 15, 18 a 21 let. Děkujeme všem za účast a úspěšným luštitelům gratulujeme! (aktualizováno 20.10.2022).

V prosinci proběhla soutěž v řešení logických úloh pro jednotlivce s názvem (Pod)zimní logika. Organizačně byla podobná soutěži Podzimní sudoku z minulého školního roku. Soutěžilo se na domovských školách, následně byla vytvořena společná výsledková listina. Soutěžilo se ve třech kategoriích, každá z nich měla svou vlastní obtížnost zadání. (aktualizováno 16.1.2023)

Ve 2. pololetí se konala Soutěž tříčlenných družstev v řešení sudoku, která má už dlouholetou tradici, přestože v posledních letech se kvůli covidovým opatřením nepořádala. Soutěž byla zakončena Celostátním kolem v Brně 23. května, kterého se účastnilo 30 týmů z celé republiky. (aktualizováno 2.6. 2023)

Soutěž v řešení logických úloh z 1. pololetí vystřídá Jarní sudoku, soutěž v řešení sudoku pro jednotlivce na konci 2. pololetí.

Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete nám napsat na e-mail prodeti@sudokualogika.cz

 


Archiv soutěží z předešlých let

Materiály k tréninku

Školy pořádající regionální kola

 

                           

             

Na finále studentských soutěží zve

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer