Pár slov o osobních údajích

Hráčská asociace o svých členech prostřednictvím přihlášky a oznámení o změně údajů sbírá a následně eviduje následující osobní údaje: jméno a příjmení, rok narození, adresa a email. Osobou pověřenou zpracováním těchto dat je matrikářka spolku a přístup k nim má na vyžádání výbor spolku. Uchováváme je z důvodu evidence členské základy a kontaktu se členy.

Hráčská asociace prostřednictvím registračního formuláře a přihlašovacích webových formulářů sbírá následující osobní údaje o registrovaných uživatelích webu a účastnících soutěží, které pořádá: jméno a příjmení a email. Osobou pověřenou zpracováním těchto dat je administrátor webu a přístup k nim má na vyžádání výbor spolku. Uchováváme je z důvodu kontaktu se zájemci o naše soutěže a pro rozesílání pozvánek na akce spolku a informací souvisejících s činností spolku.

Osobní informace členů a hráčů zásadně neposkytujeme třetí straně a neprovádíme na nich data mining. Kdokoliv se může zeptat, jaké údaje o něm evidujeme, a požádat, abychom jeho údaje zapomněli.

V souvislosti se soutěžemi v řešení sudoku a logických úloh, které pořádáme, zveřejňujeme na webových stránkách a facebookovém profilu spolku zprávy o soutěžích, výsledkové listiny obsahující jména účastníků, případně fotodokumentaci z akcí. Konáme tak se zpravodajskou licencí, se zájmem informovat a propagovat naši činnost. Máme za to, že výše zmíněné skutečnosti musí předpokládat každý účastník soutěže. Jsme vždy přístupni specifickým požadavkům jednotlivce na nakládání s jeho osobními údaji.

Zdravému rozumu a logice zdar!

- sepsáno 25. 5. 2018 - doplněno 27. 5. 2018 -

Jan Novotný

předseda HALAS

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer