Podzimní FED párty 2012: Lesní víla pod Lanštejnem

Lidé okolo sudokářského serveru www.fed-sudoku.eu založili před pár lety fantastickou tradici. Dvakrát ročně se skupina sudokářských nadšenců setkává na různých místech České a Slovenské republiky, aby se během víkendového programu lidsky poznali hráči, kteří se jinak znají pouze z žebříčků na internetu.

Poslední takové setkání se konalo 18. až 21. října 2012 v chatě Lesní víla pod hradem Landštejnem v divokém prostředí České Kanady v česko-rakouském pohraničí.

Na programu byla pěší- a cykloturistika po okolí, ale také dobré jídlo a pití a především nekonečné debaty na všemožná témata, nejen o sudoku. Sobotní turnajík byl oddechový, luštilo se zadání ze žákovského turnaje systémem na čas kompletního řešení. Nejrychlejší byl Kuba s časem 26 minut. Dále se seřadili Klárka (30 minut), Betty (41), Tydela (43), Aleš (53), Mtronic (56), Madla (63), Zdeňka (70), Marta (71), Petho (80), Cibul (188). S chybou zahráli Hafka (-5 bodů), Tomasz (-14), Janka (-16), Voda (-26) a Caca (-40).

Pro více informací se podívejte na http://www.fed-sudoku.eu/index.php?co=party. A až se bude chystat další párty, můžete u toho být i vy! Setkání, kde se mísí všechny věkové a výkonnostní kategorie má neopakovatelnou atmosféru a rodinný charakter. Inspirovat vás také mohou fotografie Zdeňka Vodičky.

FED párty doporučují 4 z 5 zubních lékařů a Honza Krtek Novotný

Lesní víla v pohradí Landštejna, podzimní idyla u rybníka.

Účastnili se samí milí lidé, třeba Zdeněk a nejedna Jana.

O plná břicha se starali především Tomasz a Tydela.

    

Za krásného počasí jsme se toulali po venku, pěšmo či kolmo.

Podzimní hluboké lesy přetékaly kromě nádherných výhledů houbami.

Za horšího počasí jsme se věnovali budování mrakodrapu, abychom na vrcholku mohli vztyčit vlajku HALASu. smiley

Po večerech došlo na trochu sudoku a jiného trápení mozkových závitů.

    

A také na kytary a zpěv. Zapomněl jsem kytaru doma, naštěstí zapůjčila Marta svou dvanáctku.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer