Jarní FED párty 2013

Lidé okolo sudokářského serveru www.fed-sudoku.eu založili před pár lety fantastickou tradici. Dvakrát ročně se skupina sudokářských nadšenců setkává na různých místech České a Slovenské republiky, aby se během víkendového programu lidsky poznali hráči, kteří se jinak znají pouze z žebříčků na internetu.

Poslední takové setkání se konalo 8. až 12. května 2013 v obci Liptovský Michal v malebném podhůří Západních a Nízkých Tater.

Že nevstoupíš dvakrát do téže řeky? Na FED párty na Liptově již potřetí!

Na programu byla pěší- a cykloturistika po okolí, ale také dobré jídlo a pití a především nekonečné debaty na všemožná témata, nejen o sudoku. Řešily se dvě soutěže, napřed jednotlivci zkoušeli, co musí zvládnout mládežnická družstva. Nejlépe se dařilo Betty (75 minut), pak následovali další, někteří opravdu vytrvalí: Tydela (94), mtronic (113), Aleš (127), Jana70 (153), Marta (154), Johanna (175), Cibul (224), Ježek (273). S nekompletním řešením se zapojili také Nachtmann, Vašek a nejnovější luštitelská generace, Vojta a Filip Markovi (ten ještě nechodí do školy!!).

V sobotu večer se sudokářsky nejnadšenější účastníci zapojili ještě do soutěže dvojic, Vyhrály Betty&Tydela před mtronicem&Janou70, Cibul&Johannou a Ježkem&Vaškem. Důležitější než vyhrát, bylo vyzkoušet si společné luštění sudoku a logických úloh. Máte-li chuť, vyzkoušejte si to také, viz přílohy této stránky.

Pro více informací se podívejte na http://www.fed-sudoku.eu/index.php?co=party. A až se bude chystat další párty, můžete u toho být i vy! Na konci září se na vás těšíme na Vysočině!

FED párty doporučují 4 z 5 zubních lékařů a Honza Krtek Novotný

PřílohaVelikost
FP_Dvojice_zadani_v3.pdf724.18 KB
Opava13_proParty.pdf74.18 KB

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer