HALAS pro studenty 2019

V jarních měsících 2019 proběhne tradiční seriál soutěží pro tříčlenné školní týmy. Všeobecná pravidla soutěže si můžete přečíst v přiloženém pdf souboru, na detaily se případně ptejte.

V prosinci 2018 či lednu 2019 doporučujeme uspořádat školní kolo v sudoku. Máte-li zájem o jednotné soutěžní materiály, ozvěte se pořadateli (Jan Novotný – KrtekHonza (zavináček) gmail (ťučka) com).

Regionální kola proběhnou v období únor až duben 2019. Přislíbený máme další ročník ve všech šesti obvyklých lokalitách – Brno (11. 3.), Jičín (26. 4.), Opava (21. 2.), Poděbrady (5. 4.), Praha (30. 4.) a Strážnice (7. 3.).

  • 21. 2. = regionální kolo studentů v Opavě – 7. ročník – Propozice ZŠ / Propozice SŠ
  • 7. 3. = regionální kolo studentů ve Strážnici – 4. ročník – Propozice
  • 11. 3. = regionální kolo studentů v Brně – 8. ročník – Propozice
  • 5. 4. = regionální kolo studentů v Poděbradech – 9. ročník
  • 26. 4. = regionální kolo studentů v Jičíně – 5. ročník – Propozice
  • 30. 4. = regionální kolo studentů v Praze – 2. ročník – Propozice

Celostátní finále proběhne v první polovině června v Science centru VIDA! v Brně. Postupující školy obdrží pozvánku nejpozději měsíc předem.

Jsou-li pro vás vyjmenované lokality nedostupné, zvažte následující dvě možnosti: a) nabídněte se, že pomůžete uspořádat regionální kolo na vaší škole, b) dlouhodobě kvalitními výkony vašich studentů v online denní lize vybojujte divokou kartu do celostátního finále pro vaši školu.


Další akce pro studenty, v druhé polovině roku zahrnují jako obvykle juniorské mistrovství republiky jednotlivců (konec června nebo začítek září 2019 v Brně); a otevřené mistrovství akademiků (pravděpodobně v druhé polovině listopadu 2019 na FAST VUT v Brně).

- zpět do sekce Pro školy -

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer