HALAS pro studenty 2019

V jarních měsících 2019 proběhne tradiční seriál soutěží pro tříčlenné školní týmy. Všeobecná pravidla soutěže si můžete přečíst v přiloženém pdf souboru, na detaily se případně ptejte.

V prosinci 2018 či lednu 2019 doporučujeme uspořádat školní kolo v sudoku. Máte-li zájem o jednotné soutěžní materiály, ozvěte se pořadateli (Jan Novotný – KrtekHonza (zavináček) gmail (ťučka) com).

Regionální kola proběhnou v období únor až duben 2019. Přislíbený máme další ročník ve všech šesti obvyklých lokalitách – Brno (11. 3.), Jičín (26. 4.), Opava (21. 2.), Poděbrady (5. 4.), Praha (30. 4.), Strážnice (7. 3.) a nově v Novém Boru (24. 4.).

Jsou-li pro vás vyjmenované lokality nedostupné, zvažte následující dvě možnosti: a) nabídněte se, že pomůžete uspořádat regionální kolo na vaší škole, b) dlouhodobě kvalitními výkony vašich studentů v online denní lize vybojujte divokou kartu do celostátního finále pro vaši školu.


Další akce pro studenty, v druhé polovině roku zahrnují jako obvykle juniorské mistrovství republiky jednotlivců (8. června 2019 na Přírodovědecké fakutlě MU v Brně); a otevřené mistrovství akademiků (16. listopadu 2019 na FAST VUT v Brně).

- zpět do sekce Pro školy -

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer