HALAS pro studenty

Hráčská asociace logických her a sudoku, z. s., pořádá ve spolupráci se školami a dalšími subjekty soutěže v řešení sudoku a logických úloh pro žáky a studenty všech věkových kategorií.

Jste studenty základní, střední či vysoké školy kdekoliv v republice? Učíte na některé základní, střední či vysoké škole? Máte zájem o sudoku? Kontaktujte nás a můžeme hledat cestu k uspořádání turnaje také na vaší škole.

Aktuální sezóna:  2020

Archiv soutěží:  2019 – 2018 – 20172016 a starší


Další odkazy

 • Denní liga pro studenty – http://www.fed-sudoku.eu/student
  V
  e spolupráci s webovým portálem FED sudoku provozujeme denní ligu v řešení sudoku určenou primárně začátečníkům z řad studentů. Na zmíněném webu pak najdou spoustu luštění i hráči pokročilí.
 • Materiály ze soutěží ke stažení – http://sudokualogika.cz/node/955
  Soutěžní materiály z regionálních kol a dalších našich soutěží pro mládež shromažďujeme na výše zmíněné stránce, každý si je může stáhnout a vyzkoušet. Pokud už máte vše proluštěné a chcet více, ozvěte se nám, naše zásoba sudoku a logiky je takřka bezedná.
 • Pravidla soutěže tříčlenných družstev – http://sudokualogika.cz/node/2024
  Všeobecná pravidla našeho hlavního seriálu soutěží pro tříčlenné školní týmy. Na detaily se případně ptejte.
 • Pracovní listy
  Pro některé školy připravujeme Pracovní listy sudoku. Pokud máte zájem, kontaktujte nás a my vám rádi zašleme tento materiál použitelný třeba k ozvláštnění hodin matematiky.
 • Prezentace z konference učitelů matematiky Litomyšl 2015 a 2019.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer