HALAS pro studenty 2018

V jarních měsících 2018 proběhne tradiční seriál soutěží pro tříčlenné školní týmy.

V prosinci 2017 či lednu 2018 doporučujeme uspořádat školní kolo v sudoku. Máte-li zájem o jednotné soutěžní materiály, ozvěte se pořadateli (Jan Novotný – KrtekHonza (zavináček) gmail (ťučka) com).

Regionální kola proběhnou v období únor až duben 2018. Přislíbený máme další ročník ve všech pěti obvyklých lokalitách – Brno, Jičín, Opava, Poděbrady a Strážnice. Nově budeme spolupracovat se ZŠ Na Beránku v Praze.

Termíny:

Jsou-li pro vás vyjmenované lokality nedostupné, zvažte následující dvě možnosti: a) nabídněte se, že pomůžete uspořádat regionální kolo na vaší škole, b) dlouhodobě kvalitními výkony vašich studentů v online denní lize vybojujte divokou kartu do celostátního finále pro vaši školu.


Další akce pro studenty, v druhé polovině roku zahrnují jako obvykle juniorské mistrovství republiky jednotlivců (pravděpodobně v září 2018 v Brně); a otevřené mistrovství akademiků (pravděpodobně v druhé polovině listopadu 2018 na FAST VUT v Brně).

Od 4. do 11. listopadu 2018 pak proběhne v Praze mistrovství světa v řešení sudoku a logických úloh. Pořadatelé slibují, že se budou snažit umožnit účast maximálnímu množství domácích juniorů. Tedy je rozhodně proč trénovat!

- zpět do sekce Pro školy -

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer