Novoroční zdravice

Vážené členky, vážení členové (a ostatní čtenáři jen tak pro informaci), dovolte mi, abych Vás jménem výboru HALAS pozdravil v novém roce.

Že už jste to někde četli... ano, posílal jsem Vám dnes email... máte mě tedy za blázna? Mám ale důvod, proč zde zveřejňuji článek se stejným titulkem. Je pravda, že se mi zdravice mailová vrátila nedoručená zpět pouze od Zdeňky (že prý má plnou schránku). Ale já se obávám, že to nemusí být jediná osoba, které to nebude doručeno. Mailové kontakty máme pravděpodobně zastaralé a já bych si přál, aby se sdělené informace dostaly ke všem uším. Proto zde zopakuji to nejdůležitější z rozesílaného mailu:

Rok 2015

Děkujeme za projevenou přízeň – ať již účastí na aktivitách pořádaných HALAS, nebo třeba propagací našeho společného koníčku mezi přáteli. Shrnutí činnosti HALAS v roce 2015 lze spolu se zápisem z výroční schůze a dalšími dokumenty najít na webové stránce http://sudokualogika.cz/node/1258.

Rok 2016: členské příspěvky

Prosincová schůze stanovila jejich minimální výši na 300 Kč. Obecné pokyny k platbám naleznete na stránce http://sudokualogika.cz/node/11. Pokladník upozorňuje, že je možné příspěvky též zaplatit z kreditu – ale potřebuje Váš výslovný souhlas ke stržení (pokladnik@sudokualogika.cz).

Rok 2016: kalendář HALAS ligy

Zařazeno bylo 5 živých turnajů na tradičních místech a 3 kola z WPF GP každé kategorie, podrobnosti viz http://sudokualogika.cz/node/195.

Nejbližší doporučená – a do žebříčku započítaná – akce proběhne o víkendu 8. až 11. ledna 2016. Jedná se o holandské kolo sudoku GP. Soutěžit online můžete na webu http://gp.worldpuzzle.org. Komplexní informace o seriálu viz http://sudokualogika.cz/node/869, český překlad bookletu k prvnímu kolu viz http://sudokualogika.cz/node/1290.

Oznámení o změně údajů

Jak jsem již zmínil... mám vážné obavy, že matrika HALAS obsahuje řadu zastaralých údajů a že se nejedná jen o rodné příjmení manželky nejmenovaného člena výboru JN či bydliště nejmenovaných členů výboru JH. Bydliště a především aktuálně používaný email, to je věc, která se mohla snadno změnit a může mít za následek, že se nám nedaří Vás kontaktovat.

Na stránce http://sudokualogika.cz/node/10 můžete najít formulář o změně údajů i přihlášku pro případné zájemce mezi Vašimi přáteli. A pokud si již nepamatujete, co jste před 4 lety vyplnili – jako nejmenovaný člen výboru PK – napište nám email a my Vám to prozradíme.

Facebook

Závěrem bychom chtěli připomenout těm, kdo stejně jako členové výboru zapomněli, že HALAS má svou skupinu také na facebooku. Pokud je to Vaše oblíbené internetové prostředí, budeme se snažit Vám také na této platformě poskytovat informace o proběhnuvších a chystaných akcích. Tak se k nám přidejte! A sdílejte a lajkujte... však to znáte...

https://www.facebook.com/groups/323689457660638/

S pozdravem!

Honza Krtek Novotný, předseda HALAS

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer