Dlouhodobá soutěž na konci roku 2014

Dlouhodobá webová soutěž, kterou jsme nazvali Řešte s námi!, běží již od dubna 2013 a s koncem tohoto roku oslaví devadesáté kolo. Využijme této příležitosti k provedení malého shrnutí.

Hráči

Od spuštění soutěže se do ní zapojilo 61 hráčů, přesněji řečeno tolik jich odeslalo alespoň jednou správnou odpověď. Desítka nejvytrvalejších řeší s námi skoro celou dobu a k dnešnímu dni tak mají v kompletním žebříčku více než 100 bodů ze 178 možných. Jmenujme trojici na čele: tojejedno (178), radoska (177) a geobest (176). Máme úplně stejnou radost ze všech hráčů, kteří se připojili třeba později, a zůstávají nám věrní. Každý, kdo má v průběžné tabulce 15 a více bodů je pašák. Pokud vás dlouhodobá soutěž baví, nestyďte se zajímavou úlohu pochválit ve fóru. A hlavně, pozvěte i své přátele, ať řeší s námi!

Autoři

Dlouhodobá soutěž také nabízí prostor (novým) autorům, aby prezentovali své originální výtvory. Je trochu škoda, že tato výzva zůstává v podstatě nevyslyšena. K dnešnímu dni po jedné úloze přispěli Matúš Demiger a Petr Lichý, dvě úlohy poslal Matej Uher, 8 úloh Kuba Hrazdira, 26 úloh Jirka Hrdina a zbývajících 142 Honza Novotný.

Úlohy

Všech 178 úloh zveřejněných k dnešnímu dni můžete najít v archivu soutěže a vyzkoušet si je, pokud s námi neřešíte pravidelně. Každá úloha je při odevzdání řešení hráči hodnocena, takže můžete vidět, jak se co líbilo. Dvacet jedna nejlépe hodnocených úloh z prvních dvou let obsahuje přiložený pdf soubor. Přejeme vám dobrou zábavu na dlouhé zimní večery!

- 25. 12. 2014 - Krt -

PřílohaVelikost
BestOf2014.pdf1.97 MB

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer