Dlouhodobá — mezisoutěž!!

Dlohodobá soutěž v řešení logických úloh a sudoku, která probíhá na našich stránkách již od jara, má za sebou 30 kol.

Stále existuje 5 šílenců, kteří zvládli vyřešit všech 60 předložených úloh. Ještě potěšitelnější je, že se do soutěže stále zapojují noví hráči. I oni mají možnost mít po 10 kolech 20 bodů a dostat se tak mezi průběžné vítěze.

Připomínám, že existuje archiv soutěže, kde si můžete úlohy vyzkoušet zpětně. Návod které vybrat dává hodnocení hráčů.

Mezisoutěž 2013!

Vyhlašuji v závěru kalendářního roku malou mezisoutěž. Kdokoliv získá v nejbližších 5 kolech (31 až 35, do pátku 13. 12.) devět nebo deset bodů a přijede na turnaj do Prahy, může se těšit na malý dárek!

- 11. 11. 2013 - Krt -

Mezisoutěž, po 34. kole

Po 34. kole má tucet zbývajících mezisoutěžících 8 bodů. Což znamená, že ještě potřebují uhrát alespoň 1 bod ze 2 úloh v kole aktuálním. Musí to stihnout do pátku a v sobotu pak dorazit do Prahy na turnaj.

Mezisoutěž, po 33. kole

Dvanáct statečných uspělo i v kole 33. Musí ještě získat alespoň 3 body z nejbližších 4 úloh a přijet si na turnaj do Prahy převzít dárek. Držím palce!

Mezisoutěž, po 32. kole

Po 32. kole zbývá 12 hráčů, kteří v kontrolovaných posledních dvou kolech získali všechny body. Držím palce, ať jim to vydrží!

Mezisoutěž, po 31. kole

Po 31. kole o dárek bojuje 16 hráčů, kteří v něm získali alespoň jeden bod. Po 32. kole už bude potřeba mít alespoň tři body. Uvidíme, kdo vytrvá. Držím vám palce!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer