Best of Dlouhodobé soutěže 2023

Opět po roce byl sestaven výběr zvaný Best of Dlouhodobé soutěžeZ 52 sudokových + 52 logických úloh, které byly v roce 2023 publikovány v Dlouhodobé soutěži (DS), bylo vybráno 5 sudokových + 5 logických úloh, které dostaly nejvyšší průměrnou známku od svých luštitelů. Nejlepší známku ze všech obdržela úloha Zakódované kompletní pořadí autorů Honzy Novotného a Pavla Kadlečíka, od 27 pokořitelek či pokořitelů dostala známku 9,3 z 10 možných

Do výběru Best of DS 20223 se dostaly též úlohy vytvořené v Autorské soutěži, dvě nejlepší úlohy v logice a druhá nejlepší úloha v sudoku, dále dvě úlohy vytvořené podle pravidel, jež se vyskytly v Autorské soutěži. Její následující ročník právě v těchto dnech finišuje, během února budou došlé úlohy ohodnoceny a na jaře se na ně můžete těšit v DS.

Děkujeme za přízen všem luštitelkám a luštitelům DS, v aktuálních kolech účast v soutěži láme rekordy. Díky autorům, že mají chuť do DS svými kousky přispívat. Velký dík patří Jitce Malcové v sudoku, Míše Novákové a její pokračovatelce Janče Zachové v logice, že každý týden kolo DS připraví, děkuji též Raulu Kačírkovi, který pro vás výběr Best of v posledních letech sestavuje.

Ať vám to stále pálí! smiley

za tým DS sepsal Pavel Kadlečík

PřílohaVelikost
Bestof2023.pdf1.64 MB

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer