Dlouhodobá soutěž - prodloužení možnosti odeslat 393. kolo

Ahoj,

zas nám chvilku nejela dlouhodobá soutěž, konkrétně od středy 28. 10. do pátku večer 30. 10. Důvod není zatím znám, ale stále přetrvává, zřejmě v tom budou změny na straně poskytovatele webhostingu. Prostředí dlouhodobé bylo tak dočasně upraveno, aby vše momentálně fungovalo. Na stránce Dlouhodobé (http://sudokualogika.cz/node/658) jsou vidět červeně odkazy na alternativní stránky s dlouhodobou, ty prosím nyní používejte, konkrétně:

Aktuální zadání
 
Výsledky
 
Archiv

Pro tento týden (26. 10. až 1. 11. 2020) jsou v dlouhodobé úlohy od Honzy Zvěřiny typu Nurikabe. Zadání úloh i zde v PDF. Úlohy s možností odesílání budou přístupné na stránce aktuálního zadání do zítřka, neděle 1. 11. V pondělí 2. 11. bude zobrazena úloha další.

Jelikož ale nebylo možno tři všední dny současné úlohy odeslat, nabízíme možnost do pátku 6. 11. poslat řešení pomocí soukromé zprávy na účet kousek-nebe a v případě správného řešení budou body připsány do soutěže, stejně jako kdyby byla úloha odeslána standardní formou. V archivu DS nebude do příštího pátku zobrazeno řešení úloh Nurikabe.

Odpovědní kód pro Malé Nurikabe jest: Vypište obsah 4. řádku zleva doprava (Řešení 1). Vypište obsah 6. řádku zleva doprava (Řešení 2). Černé políčko kódujte znakem X, bílé políčko znakem O; pro Párové NurikabeVypište obsah 3. řádku zleva doprava (Řešení 1). Vypište obsah 10. řádku zleva doprava (Řešení 2). Černé políčko kódujte znakem X, bílé políčko znakem O.

Díky za pochopení a za trpělivost s námi.

Hezké dny všem a hlavně pevné zdraví,

Tým DS (kousek-nebe, medvido, tobi)

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer