Přihlašovací formulář MAČR 2017

7. ročník Mistrovství akademiků ČR se koná 17. listopadu 2017 na Fakultě stavební Vysokého učení technického v Brně. Soutěže se mohou účastnit všichni zájemci, kteří se zde přihlásí.

Těšíme se na Vaši účast!

Na turnaje HALAS ligy je nutné se přihlásit a zaplatit startovné (Proč startovné?; FAQ). Proto bychom Vás chtěli požádat, abyste vyplnili následující formulář a tím se přihlásili k účasti na turnaji HALAS ligy. Svou přihláškou potvrzujete, že souhlasíte s podmínkami stanovenými pro soutěže HALAS ligy, se Soutěžním řádem a že uhradíte startovné ve stanovené výši ve prospěch účtu Hráčské asociace logických her a sudoku.

S ohledem na Soutěžní řád mají všichni soutěžící účastnící se poprvé soutěží Hráčské asociace logických her a sudoku startovné ZDARMA. Dále pořadatelé stanovili nulovou výši startovného všem účastníkům v kategorii junioři, tedy do 19 let věku. I v tomto případě je ovšem nutné se na turnaj přihlásit! Startovné pro dospělé je vyčísleno a vysvětleno v tabulce na úvod přihlašovacího formuláře.

Seznam přihlášených hráčů

# Jméno a příjmení Nick Typ účasti Zaplaceno
1.Jana NovotnátojejednoOPENANO
2.Michaela NovákovátobiOPENANO
3.Jan ZvěřinajzverinaOPENANO
4.Jitka MalcovámedvidoOPEN
# Jméno a příjmení Nick Typ účasti Zaplaceno

Údaje o zaplacení startovného jsou průběžně aktualizovány podle vašich příchozích plateb (cca. 1x týdně, před soutěží častěji). Jestliže jste již zaplatili a delší dobu se platba nezobrazuje, kontaktujte nás na pokladnik@sudokualogika.cz. Pokud se účastníte svého prvního turnaje pořádaného sdružením HALAS, nebo jste junioři, máte startovné zdarma (v tabulce zobrazeno jako zaplaceno 'ANO').

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer