Vánoce ve Zlaté Praze - členská schůze HALAS (14. 12. 2013)

Vážení členové sdružení HALAS!

Vzhledem k tomu, že se nám blíží členská schůze, rádi bychom vás vyzvali k předložení dalších témat pro schůzi, které si myslíte, že by bylo vhodné prodiskutovat. Program schůze tak jak jej navrhl výbor si můžete přečíst níže.

Aktuálně je mou smutnou povinností vás informovat, že k 6. prosinci výbor sdružení eviduje 0 kandidátů, kteří by chtěli kandidovat ve volbách do výboru našeho občanského sdružení.

Program schůze:

Úvodní slovo zástupce výboru, zhodnocení činnosti
Vyhlášení pořadí a dekorování vítězů HALAS ligy ročník 2013
Diskuze a návrhy členů k záchraně živých turnajů
Představení jednotlivých kandidátů do výboru
Volební schůze Hráčské asociace logických her a sudoku, o.s.
Závěr, odjezd na obvyklé místo večerního posezení

Karel Tesař,
předseda sdružení

Lákání nových členů výboru

[quote=Gotroch]Nemyslim, ze by byl problem v tom, ze by radovi clenove nechteli pomoct (at uz jakymkoliv zpusobem), verim ze takovych se urcite vzdy par najde. Konkretne co se tyce kandidatury do vedeni, tak ta prozatimni neochota kandidovat muze byt u radovych clenu zpusobena mimo jine i tim, ze netusi co vubec od takove cinnosti ve vedeni vyboru cekat a zdali tedy budou platni. A navic to mozne odstoupeni celeho vedeni take vyvolava spoustu otazek. Netusim proc tomu tak je, jestli je to jen souhra nahod nebo je za tim neco neznameho. Mozna je to jen plany poplach a aspon nekteri clenove vyboru budou nadale pokracovat (Idealne vsichni, protoze nemyslim ze by svou cinnost zvladali nejak spatne). Take doufam ze to o vikendu zdarne vyresime. H. K. Gotroch[/quote]
 
Kubo, určitě to není tak, že by to chtěl výbor zabalit. Myslím, že nikdo ze stávajících členů výboru by něměl problém pracovat v něm dál. Spíš jde o to, že chceme otevřít prostor pro případné nové zájemce, kteří by mohli přinést nové nápady a novou energii. Obměna kádrů není nutná, ale určitě zdravá. Tak hurá do výboru :))
 

Kandidatura

Vážení příznivci HALASu!

Abychom zmírnili zdejší napjatou atmosféru, dovolte mi abych vám oznámil, že hodlám kandidovat pro další volební období do výboru HALAS.

Věřím, že mám našemu sdružení co nabídnout a zároveň i dostatek zkušeností.

Pevně doufám, že další kandidáti mě budou v blízké době následovat.

Karel Tesař

Vybor

Nemyslim, ze by byl problem v tom, ze by radovi clenove nechteli pomoct (at uz jakymkoliv zpusobem), verim ze takovych se urcite vzdy par najde.

Konkretne co se tyce kandidatury do vedeni, tak ta prozatimni neochota kandidovat muze byt u radovych clenu zpusobena mimo jine i tim, ze netusi co vubec od takove cinnosti ve vedeni vyboru cekat a zdali tedy budou platni.

A navic to mozne odstoupeni celeho vedeni take vyvolava spoustu otazek.
Netusim proc tomu tak je, jestli je to jen souhra nahod nebo je za tim neco neznameho. Mozna je to jen plany poplach a aspon nekteri clenove vyboru budou nadale pokracovat (Idealne vsichni, protoze nemyslim ze by svou cinnost zvladali nejak spatne).

Take doufam ze to o vikendu zdarne vyresime.

H. K. Gotroch

Výbor

Každopádně je vidět, že výroční volební členská schůze není nějaká formalita, nad níž lze mávnout rukou.

To by si měli uvědomit všichni členové HALASu — ti, kdo se do Prahy chystají; i to, kdo ne.

A všichni by si měli sami se sebou ujasnit postoj nakolik / jak / proč se chtějí / nechtějí zapojit do činnosti / vedení našeho sdružení. Je to pro budoucnost důležité.

Nechci, aby můj příspěvek vyzníval jako kázání. Natož jako kázání vody. Já nepiju víno. Ano, byl jsem členem výboru, ano, nechal jsem toho. Ale mám velmi jasno v tom „proč“. A doufám, že i jako řadový člen jsem sdružení užitečný; alespoň se o to snažím.

Ještě, konkrétněji, k aktuálně probíranému — kandidatura členů současného výboru, pochopitelně, není samozřejmost — na druhou stranu, nekandidatura může vyznít překvapivě a budit zvědavost. Tak doufám, že v sobotu si to vyjasníme.

Výbor

V současné chvíli asi nejsem schopný takovou informaci ani potvrdit, ani vyvrátit.

Ta informace, kterou jsem zveřejnil pouze konstatuje fakt, že aktuálně není přihlášený žádný kandidát.

Karel

Vybor

Je tedy pravda, ze vsichni ze soucasneho slozeni vyboru HALAS konci a nepokracuji?

Je dobré vědět, že nás v

Je dobré vědět, že nás v 18:00 vyhodí, takže schůze bude pokračovat po přesunu do restaurace až zase do zavíračky. Pak teprve začnou potíže - nonstop zařízení, ranní polévka, mezitím další a další hlasování.

Schůze členů, přihlášky, příspěvky

Výroční členská schůze je také ideální příležitostí pro nové zájemce předat matrikáři přihlášku do občanského sdružení a pro členy pak příležitostí zaplatit pokladníkovi příspěvky na další rok.

Počet doposud přihlášených kandidátů do výboru je alarmující věc. Pokud nikdo z dosavadních členů výboru nemá zájem pokračovat v práci a pokud nikdo z doteď řadových členů nemá zájem se do řízení S a L agendy zapojit, je naše situace vážná. A schůze asi bude dlouhá...

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer