Mistrovství akademiků ČR v sudoku 2019

Dovolte nám, abychom vás pozvali na devátý ročník turnaje Mistrovství akademiků ČR. Jedná se o soutěž v řešení sudoku, které se může zúčastnit opravdu každý, kdo má volný den a chuť trochu potrápit svou hlavu. V minulých letech jsme přivítali hráče z věkového rozmezí 12 až 70 let a dle ohlasů si všichni dobře zaluštili. Snažíme se naši soutěž připravit příjemně pro všechny výkonnostní skupiny luštitelů, od začínajících hráčů až po reprezentanty. Hlavní cílovou skupinou jsou studenti vysokých škol (kategorie Akademik), ale zveme též pedagogy (kategorie Učitel), mladší hráče (kategorie Žák) a vůbec všechny ostatní (kategorie Open).

Kde: Turnaj se koná v prostorách Fakulty stavební VUT v Brně, Veveří 95.

Kdy: sobota 16. listopadu 2019, prezence 10:00 až 10:30, očekávané ukončení okolo 17:00

Rozcestník MAČR 2019:

Tohoto turnaje se mohou zúčastnit i hráči, kteří si doposud řešili sudoku pouze doma, v novinách či na internetu a na živou soutěž si nevěřili, protože jednotlivá kola budou obsahovat i velmi lehké úlohy na seznámení, klasické tabulky 6×6 a 9×9 a nejběžnější varianty sudoku. Rozhodně je to příležitost, jak si vyzkoušet soutěž, aniž byste museli mít strach, že nic nevyluštíte

Pokud by vás zajímalo, jak akce začínala v roce 2011, k dispozici jsou i fotografie, navštivte tehdejší stránky akce – http://cs.sudokucup.com/node/1277. Informace o dalších ročnících včetně výsledků nabízejí výše uvedené archivní odkazy.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer