Hledá se kreslič do týmu Dlouhodobé soutěže

Milí příznivci DS. Do svého týmu hledáme grafika, který bude jednou za 14 dní kreslit jedno kolo DS (logická sekce, jedno kolo jsou dvě úlohy). Máme na to šablonu, kterou vždy upravujete. Jedná se o práci kreslení, ne vymýšlení úloh. Vymyšlenou úlohu dostanete od autora v jakékoliv podobě (fotka, soubor vytvořený v malování), někdy dostanete rovnou krásný png nebo svg soubor, potom je to práce na pár minut.
Kreslíme v Corelu nebo Inkscapu, ale nejspíš bude fungovat i jiný grafický editor. Neznalost programů není překážkou, rádi Vás zaučíme a s prvními koly pomůžeme :-)
 
Hledám za sebe nástupce, neboť logickou sekci kreslím od června 2020, tak dozrál čas předat štafetový kolík dál. 
A samozřejmě se těším, jak se k Dlouhodobé vrátím jako soutěžící :-) 
Tým Dlouhodobé spolu se mnou tvoří Jitka medvido (sudoku) a Pavel diCarlo drakalkac (technická podpora a autor mnoha úloh). Spolupráce s nimi je fakt radost :-) 
 
Vůbec se neostýchejte se nám ozvat, rádi zodpovíme veškeré dotazy a hravě rozptýlíme veškeré pochyby :-) 
 
Za logickou část DS Míša tobi Nováková.
 

Kreslení

Kdyby to Janě nevyšlo, tak se taky hlásím jako případný adept. Šlo by jen o to, domluvit se na technických podmínkách. Dělal jsem Krtka taky nějaký pátek, takže jsem v poho. Voda

Hledá se kreslič

Ahoj,
myslím, že Míša má už nárok být vystřídána, aby si taky mohla zaluštit.
Chápu, že z lidí, kteří luští DS pravidelně, se nikdo nehlásí. Já jako indiviuum, které se vydrží účastnit vždy jen pár týdnů v kuse, a pak na DS zase zapomene, jsem v tomto ohledu dobrý kandidát. Horší je to ale s mou schopností pracovat s grafickými programy - to jsem zatím ještě neotestovala. Pokud se nenajde někdo, s nímž by byla spolupráce pro organizátory snažší, hlásím se a věřím, že se s tím nějak popasuju :-)

Komentar

Jen tak si to sama sobe okomentuji, aby se prispevek objevil vpravo :-)

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer