Začíná 11. ročník WPF Grand Prix

Startuje 11. ročník online soutěží WPF Grand Prix. Celý seriál bude mít tradičně dvě kategorie: sudoku a logiku, každá bude mít 8 kol, přičemž do celkových výsledků se hráči započte 6 nejlepších výsledků. Veškeré informace o soutěži najdete v příslušné sekci na našem webu: http://sudokualogika.cz/node/1349#zal_rozc, připomínáme i samotné stránky soutěže http://gp.worldpuzzle.org.

Tři vybraná kola sudoku a logiky budou opět součástí našeho seriálu HALAS Liga 2023 (v sudoku to bude thajské, chorvatské a japonské kolo, v logice pak francouzské, turecké a švýcarské kolo).
Informace o HALAS lize (které budeme dále průběžně aktualizovat) naleznete na hlavní stránce našeho webu pod odkazem Kalendář HALAS ligy 2023.

V každém z kol pak máte možnost bojovat o body do reprezentačního žebříčku, který bude pomocným nástrojem k určení nominace českého týmu na mistrovství světa v kanadském Torontu (konání mistrovství ovšem zatím nebylo potvrzeno, nové informace očekáváme na konci ledna)

Napříč celou soutěží vám budeme opět přinášet překlady zadání úloh do češtiny (překlady budou zpravidla vycházet v pátek ráno před zahájením kola).

Přejeme hodně zdaru při luštění.

- 12. 1. 2023 - Gotroch -

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer