Turnaj Zlatá Praha

Zveme vás na tradiční turnaj Zlatá Praha v sobotu 10. prosince.

O turnaji
Turnaj je pořádán ve spolupráci spolku HALAS se ZŠ a MŠ Na Beránku. Roli organizátorů zaštiťují Hana Havelková a Nelly Pelc Vostrá.

Turnaj v řešení sudoku bude zahrnovat 3 kola, z toho jedno sprintové. Autorem úloh je Robert Babilon. Turnaj v řešení logických úloh bude mít stejný formát, autorem úloh je Ondřej Motlíček.

Turnaj je zároveň posledním podnikem letošní soutěžní sezóny ve vedlejších dovednostních kategoriích, které budou po turnaji vyhlášeny. Pravidla a průběžné pořadí sledujte zde.

Přihlašovací formulář
Seznam přihlášených

Rámcový harmonogram
09:45 otevření sálu
10:15 úvodní slovo pořadatelů
10:30 - 13:00 turnaj v sudoku
13:00 - 14:00 pauza na oběd
14:00 - 16:00 turnaj v logických úlohách
16:00 - 17:00 opravování, vyhlášení výsledků turnaje a celoročních soutěží
17:00 členská schůze HALAS
18:30 předpokládaný konec programu

Doprava na místo
ZŠ a MŠ Na Beránku sídlí na adrese Pertoldova 3373/51, Praha 12 - Modřany. S využitím pražské MHD lze nejlépe ke škole dojet na autobusovou zastávku Pavelkova. Cesta spojem č. 150 z metra Kačerov nebo spojem č. 190 ze Smíchovského nádraží trvá na zastávku Pavelkova zhruba 20 minut, z které počítejte dalších 5-10 minut chůzí, než dorazíte do hracího sálu. Vlastním automobilem se dostanete ke škole od Modřan ulicí Československého exilu, z které sjedete poblíž autobusové zastávky.

Hracím sálem bude školní jídelna, jak tomu bývalo v dřívějších dobách. Vstup do školní budovy bude jižním vchodem z ulice Pavelkova (viz mapa).

Počítejte prosím s nižší teplotou v sále.

Stravování
Při turnaji je možnost si dopřát vánočního cukroví, které účastníci přinášejí k ochutnání. Během obědové pauzy bude zajištěna pizza.

Poturnajový společenský program
Po turnaji proběhne společenské posezení v blízké restauraci Otava. Všichni přátelé sudoku, logických her a dobré zábavy jsou zváni. Ubytování hromadně nezajišťujeme, ale pokud budete potřebovat pomoci s jeho zajištěním, ozvěte se prosím na mail vostran@seznam.cz.

PřílohaVelikost
mapa.jpg91.25 KB

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer