Pozvánka na akci: Puclovačka 10. - 11. září v Praze

Vážení přátelé, 

rádi bychom vás pozvali na akci, na které se v hlavním programu sice luštit nebude, ale za to se bude zběsile skládat. Přestože naší hlavní disciplínou je luštění či tvoření sudoku a dalších zapeklitých logických úloh, najde se zde i několik fanoušků skládání puzzle, a proto se na vás s touto nabídkou obracíme. 

Nedávno se několik nadšenců v čele s naším bývalým předsedou DiCarlem rozhodlo, že by rádi uspořádali soutěž ve skládání puzzle podobnou těm, za kterými se prozatím muselo jezdit do zahraničí, protože u nás v Česku jsme nic moc pro dospěláky neměli. Nadšení ale nestačí, na takovou akci je potřeba někdo, kdo ji zaštítí. Puzzlaři žádný oficiální spolek ani asociaci nemají, proto se obrátili na výbor spolku HALAS, jestli by s oficialitami pomohl a třeba tím také rozšířil povědomí o spolku HALAS mezi nové tváře. 

A tak vznikla akce s názvem Puclovačka, která se bude konat o víkendu 10.-11. září 2022. Bude to akce pro organizátory trošku zkušební. Maximální počet účastníků drží při zemi tak, aby se všechno v pohodě zvládlo a nepřerostlo jim to přes hlavu (tak trochu doslova, protože těch krabic s puzzlem, co se budou skládat, bude pořádná hromada). Takže pokud rádi skládáte, tak moc dlouho neváhejte a mrkněte sem, co vás všechno může čekat, pokud se včas příhlásíte a do Prahy dorazíte.

Jana Ondroušková

Zdar puclíkům aj puclinkám

Vidím, že se to podařilo zorganizovat; tak ať se akce vydaří.
Asi plánujete, že by se tam rozdalo třeba pár vytištrěných úloh z dlouhodobé - otázka je jestli top10, protože moje hodnocení koreluje s obtížností a některé vybrané kousky by mohly na startu odradit případné zájemce.
Já mám tento víkend domácí tenisový turnaj, takže nepřijedu ani pomoct ani na kus řeči; leda že by nám do toho hodilo vidle počasí, to by se asi musel program/účast redukovat tak, aby se to stihlo odehrát v hale.
Michal

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer