Online soutěž v řešení Tapy - Tapa train

3 odpovědi [Poslední]
kousek-nebe
Offline
Připojen: 2012-05-27

Na webu Logic Masters India - https://logicmastersindia.com/daily/?contest=D202112T, probíhá po 3 týdny online soutěž v řešení hlavolamu Tapa. Každý den dva se objeví jedna tabulka, kterou si lze dohrát i zpětně. Soutěž je otevřena komukoli, kdo je na webu zaregistrován.
Pro ty, kdo hlavolam Tapa neznají, tak ukázku luštění najdete například na http://sudokualogika.cz/node/861.

cezar
Offline
Připojen: 2011-12-09
díkec

Zdar, moc děkuji kusunebe za info o této soutěži sice jsem na to přišel až po novým roce že se hraje a odehrál asi 6 her zpětně bez zápisu do výsledků ale krom jediný co jsem po 40 mintách už vzdal a nedohrál jsem se s ostatníma popral sice v hroznejch časech ale s dobrým pocitem že jsem si pěkně zahrál.ještě jednou DÍKEC. Julius Cezar v.r.

jzverina
Offline
Připojen: 2012-03-19
vlak do stanice Tapa

K soutěži doplním, že sice lze dohrávat hry zpětně, pak se ale nezapočítávají do celkového pořadí. K tomu je potřeba úlohu vyřešit ve 30-hodinovém okně. Ten čas je takto nastaven proto, aby každý den úloha začínala v jinou dobu. Paralelně totiž existuje žebříček, kde nezáleží na času čistého luštění, nýbrž na času od začátku uveřejnění úlohy (podobně, jako během WSPCo vedlejší soutěž Time Trial).

kousek-nebe
Offline
Připojen: 2012-05-27
Tapa Train

Ještě dodávám, že se dá hrát i na mobilu, pokud máte pořádnou "plachtu", na tabletu nebo klasicky na počítači.
Zvědavci, kteří již odehrají svoji tabulku, si mají možnost prohlédnout řešení ostatních hráčů. Takže pokud chcete vidět, jak hrají mimozemšťani ... :-)

Přeji mnoho úspěchů při zdolávání rébusů i v roce 2022!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer