Schůze výboru spolku k MČR v sudoku 2021 - zápis

V pátek 27. srpna 2021 proběhne od 18:00 skype schůze výboru spolku majíc za cíl rozhodnout o osudu MČR v sudoku v tomto roce. Každoročně největší akce našeho spolku nemá pro letošek zatím termín konání, což víří již tak neklidnou hladinu uvnitř výboru spolku a určitě netěší ani pravidelné účastníky dychtící se zúčastnit. 
 
Situace nás mrzí, nápravou budiž předpokládané závěry schůze v podobě určení harmonogramu organizačních prací, soupisu lidských zdrojů, které budou pro akci potřeba (a bude potřeba je o to požádat) a ujasnění všech potřebných kroků k zajištění místa a termínu konání.
 
Všem sudokovým duším pěkné dny, 
Pavel Kadlečík
 

Zápis ze schůze výboru ze dne 27. srpna 2021 naleznete ZDE.

 

 

MČRS (aktuality k 3. září)

Ahoj,

chtěl bych se omluvit hráčům, pravidelným účastníkům MČR v sudoku, že stále nejsou informace k naší největší akci. I když covid naši přípravu MČRS ovlivňuje, vymlouvat se na něj na toto místo nepatří.

Jsme ve stavu, kdy nemůžeme potvrdit termín ani místo konání MČRS, nicméně body, na kterých jsme se shodli jsou následující:

Podporujeme termín konání 23. a 24. října 2021. Pokud by to nevyšlo, v dalších týdnech po tomto termínu přicházejí možné překážky (státní svátek 28. 10. či že proběhne mezinárodní online akce WPF, o které ale nejsou oficiální informace). Uvedený termín je již za 7 týdnů, takže chápeme předstartovní nervozitu. My ji máme též.

Oslovili jsme Přírodovědeckou fakultu, Ústav matematiky a statistiky na Kotlářské v Brně, kde jsme byli poslední 3 roky s MČRS a je to tam moc fajn. Možnost u nich turnaj uspořádat a termín akce nám nepotvrdí hned, více budeme vědět za 2 týdny. K čemuž se vztahují podmínky současné doby, což chápeme.

Mrzí mě, že vás udržujeme v nevědomosti, jak to bude s MČRS. Opakuji nejdůležitější, že cílíme na termín 23. a 24. října v Brně. Ponechte si prosím toto místo v kalendáři pro vaše sudokové opojení. Hned jak dojde k rozuzlení zápletky, tak vám informace o MČRS přineseme.

Hezké zářijové dny,
diCarlo

Tedy?

Ahoj! Je mi jasné, i zcela zvenčí, že jakékoliv organizační úvahy jsou v těchto časech hodně těžká disciplína. Na druhou stranu, když tu bylo předmětné jednání výboru tak výrazně avizováno, myslel jsem si, že nějaký závěr bude veřejný dřív než...

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer