Informace k turnaji Vánoce ve Zlaté Praze - 8. 12. 2018

Místo konání

ZŠ a MŠ Na Beránku, Pertoldova 3373/51, Praha 12 – Modřany


O pořadatelích

Turnaj je pořádán ve spolupráci spolku HALAS se ZŠ a MŠ Na Beránku. Roli organizátorů zaštíťují Hana Havelková a tři draci - Petra Čičová, Raul Kačírek a Pavel Kadlečík (drak Jana Hanzelková bude luštit).

O turnaji

Turnaj v řešení sudoku bude zahrnovat 3 kola, autory úloh jsou Petra Čičová, Pavel Kadlečík a Karel Štěrba. První kolo bude mít charakter kola sprintového, v druhém kole se budete cítit jako v pohádce a třetí kolo bude obsahovat úlohy klasického sudoku.

Turnaj v řešení logických úloh bude zahrnovat 2 kola, autorem úloh je Pavel Kadlečík. První kolo bude mít charakter kola sprintového, druhé kolo pak bude obsahovat i sadu úloh náročnějších.

Turnaj je zároveň posledním podnikem letošní soutěžní sezóny ve vedlejších dovednostních kategoriích, které budou po turnaji vyhlášeny. Pravidla a průběžné pořadí sledujte zde.

Časový harmonogram

10:00 otevření sálu

10:25 úvodní slovo pořadatelů

10:30 1. kolo sudoku - sprint - 30 minut

11:10 2. kolo sudoku - pohádky - 99 minut

12:50 polední pauza

13:50 1. kolo logiky - 35 minut

14:35 2. kolo logiky - 60 minut

15:45 3. kolo sudoku - klasika - 25 minut

16:30 vyhlášení výsledků

17:00 Členská schůze spolku HALAS

Mezi soutěžními koly budou vyhlášeny 10minutové přestávky, vyjma hodinové polední pauzy.

Doprava na místo

S využitím pražské MHD lze nejlépe ke škole dojet na autobusovou zastávku Pavelkova. Cesta spojem č. 150 z metra Kačerov nebo spojem č. 190 ze Smíchovského nádraží trvá na zastávku Pavelkova zhruba 20 minut, z které počítejte dalších 5-10 minut chůzí než dorazíte do hracího sálu. Vlastním automobilem se dostanete ke škole od Modřan ulicí Československého exilu, z které sjedete poblíž autobusové zastávky.

Hracím sálem bude školní jídelna, jak tomu bývalo v dřívějších dobách. Vstup do školní budovy bude jižním vchodem z ulice Pavelkova (viz mapa).

Stravování

Při turnaji je možnost si dopřát vánočního cukroví, které účastníci přinášejí k ochutnání. V průběhu turnaje bude naplánována zhruba hodinová pauza na oběd. Jelikož to není mnoho času ke klidnému využití přilehlých stravovacích možností, budeme během dopoledne na požádání soutěžících objednávat pizzu z nedaleké restaurace Mont Fort - viz pizza.

Poturnajový společenský program

Jako tradičně proběhne po turnaji společenské posezení v nedaleké Písnici, penzionu Kamenný dvůr. Účastníky prosíme, aby zaslali objednávku jídla na emailovou adresu Hany Havelkové  - příjmení.jméno(zavináč)volny.cz, aby se na nás mohli v restauraci řádně připravit. V rámci večera je zamluven bowling. V penzionu je také se možno ubytovat (cena 500 Kč/noc). Všichni přátelé sudoku, logických her a dobré zábavy jsou zváni.

PřílohaVelikost
zp2018_pozvanka.png608.36 KB

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer