Poděbrady 2018: podrobnosti o soutěži

Ať už jste přihlášení a chcete se na turnaj připravit, nebo nepřihlášení váháte, přinášíme vám několik podrobných informací o tom, co vás v sobotu 7. dubna v Poděbradech čeká.

Program soutěží:

 • 10:00 až 10:25 = Příjezdy, prezence
 • 10:30 až 11:00 = Sudoku jednotlivců, kolo 1, kategorie A / B
 • 11:10 až 12:10 = Sudoku jednotlivců, kolo 2, kategorie A / B
 • 12:25 až 12:55 = Logika jednotlivců, kolo 1, kategorie A / B
 • 13:05 až 13:50 = Logika jednotlivců, kolo 2, kategorie A / B
 • 13:50 až 14:10 = Logika jednotlivců, kolo 3, kategorie A / B
 • 14:30 až 14:55 = Týmová soutěž, kolo 1
 • 15:05 až 15:50 = Týmová soutěž, kolo 2
 • 16:00 až 16:30 = Týmová soutěž, kolo 3
 • 16:40 až 17:10 = Týmová soutěž, kolo 4
 • 17:15 až 17:45 = Vyhlášení výsledků

Týmová soutěž

K okamžiku, kdy tento článek píšu, je přihlášeno 16 jednotlivců a 0 složených týmů. Vzhledem k tomu, že 15 lidí uvedlo, že má o týmovou soutěž zájem, předpokládáme, že trojice (týmy) se složí nejpozději v sobotu dopoledne na místě. (Chcete-li svou sestavu dát vědět dopředu, formulář je připraven.) Každopádně si můžete projít přiložený seznam všech variant sudoku, které budou v týmové soutěži použity. (Je jich o něco více než loni, ale vyslovené špeky tam nejsou.)

Další upozornění:

Soutěž v logice bude letos složená ze tří kol, přičemž třetí bude na druhé navazovat v podstatě bez přestávky a délka kol v kategorii A a B se bude mírně lišit. To jsou technické detaily. Podstatnější je, že tentokrát nepotřebujete žádné speciální pomůcky (ála loňské nůžky) – což vás samozřejmě nezachrání od rozlišných taškařic. Jedna z nich bude založena na úloze Halfdomino, se kterou se můžete seznámit ve druhé příloze.

V případě jakýchkoliv dotazů se nebojte na pořadatele obrátit. (Mailem, SMS, či komentářem zde u článku.) Pokud na turnaj přijedete autem, můžete počítat s parkováním ve dvoře školy.

Těšíme se na vaši účast!
Krtek, Betty & Péťa
- 24. 3. 2018 -

PřílohaVelikost
Pdy18_Tym_booklet.pdf212.12 KB
Pdy18_halfdomino.pdf33.74 KB

Náš tým

Máme jednoho, kdo ještě nezaplatil a jednoho, kdo se ještě ani nepřihlásil.

Týmy

Ahoj!

Už to tam nebudu mazat, ale od doby zavedení sloupečku "týmová soutěž ano/ne" mi jakž takž stačí tento počet k odhadu, kolik zadání bude potřeba. Formulář na trojice pomáhá i vám, aby bylo vidět, kdo je s kým a kdo je volný. (Kdo spoluhráče hledá, samozřejmě může použít i komentáře.)

Vy máte někoho, kdo se hodlá hlásit na poslední chvíli? Nebo kdo nehodlá platit startovné? Nebo kdo nehodlá soutěžit jako jednotlivec?

Registrace týmu

Vzhledem k podmínce "Je třeba být přihlášený jako jednotlivec a mít uhrazené startovné!" si budeš muset na registraci našeho týmu ještě nějaký ten pátek počkat. :-)

Dělení týmu

Ano, přesně tak - ve druhém kole budete střídavě řešit v různých kombinacích 2+1 (jak už jednou v Poděbradech bylo), v ostatních kolech se očekává spolupráce celé trojice nad větším či menším počtem papírů / úloh.

Týmovka

Ahoj Krtku,
chtěl jsem se zeptat k týmové soutěži ohledně toho na kolik luští tým spolu/zvlášť. Dle bookletu bych si myslel, že pouze v kole dva je tým rozdělen. Na 2+1 s tím, že se průběžně mění to kdo s kým a kdo sám. V ostatních kolech luští všichni spolu. Je tomu tak či nikoliv? Pokud ne, jaké další kola rozdělují tým?

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer