Členská schůze 1. 8. 2017

Výbor HALAS vyhlašuje mimořádnou členskou schůzi spolku a vyzývá členy k hojné účasti.

  • Termín: 1. 8. 2017 od 19:00
  • Místo konání: Krušovická restaurace Omega, Křídlovická 19b, 603 00 Brno
  • Předpokládaný program:
    1. Organizační záležitosti
    2. Projednání a schválení změny stanov spolku umožňující zakládání pobočných spolků
    3. Různé

Po konzultaci s právně vzdělanými lidmi bylo shledáno, že nejvhodnější entitou pro uspořádání MS 2018 v České republice je pobočný spolek odvozený od HALAS, coby právnická osoba samostatné působnosti a účetnictví, která má zároveň jasný odkaz na HALAS – člena WPF a tradičního pořadatele soutěží v ČR. Na schůzi 10. 6. v Praze se bohužel nenašlo dostatek hlasů pro podporu této vize. Zuzka Vytisková připravila níže přiložené důkladnější vysvětlení souvislostí proč o zakládání pobočných spolků znovu žádáme. Ty, kdo neplánují 1. 8. přijet do Brna o problematice osobně diskutovat, prosíme, aby vybavili plnou mocí někoho ze svých přátel. Děkujeme.

- 30. 6. 2017 - Krt -

PřílohaVelikost
Duvody_pobocny_spolek.pdf194.75 KB

Jak to dopadlo

Než bude hotový oficiální zápis, stručná informace o výsledku schůze. Potřebná změna stanov byla schválena 46 hlasy. Děkujeme všem, kdo přišli osobně nebo poslali plnou moc.

V úterý 1. 8.

máme v restauraci Omega zamluvený stůl, respektive dva stoly v částečně odděleném prostoru, a to od 18:45 na jméno Halas. Při očekávané účasti cca 10 lidí (a 30 plných mocí) by to mělo všechno fungovat. Tak uvidíme.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer