HALAS & GIVT.cz pro studenty

Do třetice o studentských soutěžích a nejen o nich.

Je to již více než rok, kdy se HALAS zapojil do projektu GIVT.cz, což je portál, který propojuje internetové obchody a neziskové organizace v chytrém systému nepřímého financování. Z online nákupů, které jsou zahájeny proklikem z portálu GIVT, obchodníci posílají zlomek své marže neziskovce, kterou nakupující určí. On neplatí nic navíc.

http://bit.ly/PodpořteHALAS

Do rozpočtu HALAS touto cestou za rok a čtvrt přitekla nezanedbatelná částka a my ji využíváme právě na financování soutěží pro studenty tak, abychom nebyli závislí jen na pomoci spolupořádajících škol a sponzorů. Díky penězům z GIVTu můžeme proplácet tisk, cestovné a občas koupit atraktivnější ceny pro nejlepší.

Všem, kdo na nás při online nakupování nezapomínají a touto cestou nám pomáhají, srdečně děkujeme!

- 22. 6. 2017 - Krt -

plug-in

Já to včera zkoušel a myslím, že na webu lufthanzy mi to po chvíli řeklo, že se mám propojit přes givt. Ale prohlížečem už si jístý nejsem.

Doporučuji promazat cookies, odinstalovat, nainstalovat novou verzi (tím se znovu ucházet o 10 Kč bonus ;-) )

A když to nepomůže, klidně jim do givtu napiš, já myslím, že to budou rádi opravovat. Pochopil jsem, že o to hodně stojí (když to nainstalování teď tak bonifikují). Asi předpokládají, že až budou mít všichni rozšíření, budou všechno nakupovat přes givt. Což je nadšení, které úplně nesdílím. Ale zároveň jsem rád za každou korunu, která touto cestou doputuje na účet HALASu.

givt chrome

nekdy pred mesicem jsem si to do chromu pridal a nefunguje mi to. Mam to aktivovany a nic to nedela kdyz jdu na nejaky givtacky stranky.

GIVT - rozšíření do prohlížeče

Malý komentář na téma online nákupy přes GIVT. Když v těchto dnech přijdete na stránky givt.cz, velmi pravděpodobně na vás po chvíli vyskočí hláška, kterou máme všichni silné nutkání okamžitě zakřížkovat. Je to nabídka, abychom si do prohlížeče nainstalovali chytré rozšíření, které nás bude upozorňovat, že ta či ona stránka funguje také přes portál givt, tedy, že je možné nákupem na této stránce přispět neziskové organizaci (třeba HALASu) a přitom neplatit ani korunu navíc. Aby šíření tohoto plug-inu givťáci podpořili, nabízí bonusový příspěvek 10 Kč organizaci dle vašeho výběru, když si rozšíření nainstalujete. Protože každá koruna, i desetikoruna, se počítá, chci vás ponouknout k zamyšlení, zda právě toto rozšíření a příspěvek na HALAS není dobrý nápad. Co vy na to?

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer