Podpořte HALAS při nakupování online!

Nevíte, jak na to?

 

Níže, jak to celé v roce 2016 vzniklo ...

Vážení příznivci našeho spolku, sudoku a logiky,

výbor Hráčské asociace logických her a sudoku po důkladném zvážení odsouhlasil zapojení naší organizace do projektu GIVT, jehož principem je propojení neziskových organizací a internetových obchodů, které má vzory i v zahraničí. Při online nákupu ve vašem oblíbeném internetovém obchodě, když se tam prokliknete ze speciální stránky, můžete způsobit, že obchodník pošle pár korun na náš účet.

Chtěli bychom požádat všechny naše členy a příznivce, aby na nás touto cestou mysleli. Podrobnosti si můžete prostudovat na stránce www.givt.cz. Když jsme prohlíželi seznam zapojených e-shopů, viděli jsme spoustu zajímavých, které alespoň občas využíváme. Věříme, že takový příklad tam najdete i vy. Celá transakce nestojí náš spolek ani vás nic navíc a mohlo by to přinést do rozpočtu pár korun, které se neztratí. Předběžně jsme se domlouvali, že hlavním příjemcem těchto darů by měly být aktivity pro mládež.

Děkujeme za pomoc. Výbor HALAS

- 22. 3. 2016 - Krt -

GIVT na Slovensku

Určitě to je možné... v seznamu je cca 80 e-shopů s doménou .sk
https://givt.cz/obchody?category_id=1&word=.sk

GIVT

Ahoj
Teraz som zablúdil na stránku o GIVT. Mám otázku, či je možné uplatniť aj pri nákupoch zo Slovenska.
Viacero vecí, ktoré som cez e-shop nakupoval, boli totiž dodávateľom objednávané a dodané od vás. Napríklad naposledy pred mesiacom sprchový komplet.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer