Originální pozvánka na MČRL

Originální pozvánku na blížící se mistrovství republiky v řešení logických úloh připravil Pavel Kadlečík zvaný diCarlo. V aktuálním kole dlouhodobé soutěže na vás čekají dvě logické úlohy typu scrabble, které pracují se jmény všech hráčů, kteří se zúčastnili v minulém roce mistrovství republiky v sudoku či logice.

Na hrdiny středověku trubadúři skládali oslavné písně, o recích HALASu se skládají logické úlohy. Pokud jste se loni alespoň jednoho mistrovství zúčastnili, zkontrolujte, jak jste slavní, a zkuste vyřešit úlohu se svým jménem. Pokud vaše jméno postrádáte, nezbývá, než se zúčastnit letos a doufat, že bude trubadúr diCarlo v této pěkné tradici pokračovat.

- 2. 3. 2015 - Krt -

PřílohaVelikost
DLS_kolo_99.pdf233.02 KB

Reakce na odpověď

Díky za odpověď, přestože absence bookletu mne trochu zklamala. Minule v programu taky nebyly vypsány všechny druhy úloh, ale přesto mi připadal podrobnější (Sprint, Maraton, Domino, Klasiky vs. Varianty), u týmových bylo popsáno společné luštění a štafeta. V tomhle mi booklet nejvíc chybí, že není předem známo, co bude v té štafetě za druhy úloh.

Booklet určitě nebude, je

Booklet určitě nebude, je příliš mnoho úloh, obrovská práce a není to prostě možné dát dohromady. Co se týče programu, tak s drobnými změnami zůstává stejný, jako na pozvánce. Tedy dopoledne 2 kola logika jednotlivců, přestávka na cosi jako oběd, pak sudoku, poté 2 kola jednotlivci a 2 kola týmů.

MČRL, booklet

To mne ani nenapadlo, že by to bylo podmínkou pro účast.
Akorát se mi zatím nepovedlo najít ten rozvrh/booklet, jak byl minule (od kdy do kdy je kolikáté kolo, kdy jsou týmovky a co je ve štafetě).
Je letos organizace kol k dispozici? Nebo alespoň bude?

Účast na MČRL

Přátelé! Doufám, že jste to nepochopili tak, že kdo nevyřeší děsivě velkou výplňku, na MČRL nesmí.

Ani úvaha „když se nepřihlásím, výplňka bude příští rok menší“ podle mě neobstojí.

Vždyť naopak účast v Praze je ideální příležitostí autorům za neřešitelné úlohy osobně vyčinit... cool

Tak přijeďte!

Vyplnka

Tezsi varianta je krasna uloha, navic sla lustit pekne logicky, tak se nenechte odradit jeji trochu vetsi obtiznosti. Prekvapilo me, ze jsem v jednom logickem kroku pri lusteni vyuzil i jednoznacnosti reseni ulohy, to jsem moc u tohoto typu necekal.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer