Poděbrady 2014: První informace k soutěži (9. 3.)

Vážení přátelé!

V sobotu 29. března 2014 pro vás připravujeme čtvrtý ročník turnaje v Poděbradech. V této novince bychom vám rádi předali prvotní informace.

Program

  • 10:30 až 10:55 = Příjezdy, prezence
  • 11:00 až 11:15 = Týmové sudoku, kolo 1
  • 11:30 až 13:00 = Sudoku, jednotlivci, HALAS liga
  • 13:15 až 14:45 = Logika, jednotlivci, HALAS liga
  • 15:00 až 17:00 = Týmové sudoku, kola 2 až 4
  • 17:30 = Vyhlášení výsledků

Obsah soutěží

Soutěže jednotlivců jsou zařazeny do letošního seriálu HALAS ligy. Jsou koncipovány jako jednokolové. Týmová soutěž v řešení sudoku není součástí HALAS ligy, ale je to unikátní příležitost vyzkoušet si společné luštění. Je určena pro tříčlenné týmy a je nezávislá na soutěži jednotlivců, zahrnuje 4 samostatná kola.

Přihlašování

Pro přihlášení se k účasti slouží přihlašovací formulář jednotlivců. Pokud již dopředu víte, s kým budete spolupracovat v týmové soutěži, zapište váš tým ve formuláři pro týmy.

Další informace

V pátek 28. 3. budeme na Gymnáziu Jiřího z Poděbrad pořádat soutěž pro studenty. Pokud náhodou pracujete ve školství ve středních Čechách, přiveďte své družstvo. A pokud byste náhodou měli čas a chuť, uvítáme i spolupořadatele, protože soutěž je oblíbená a dětí nám chodí hodně.

Další informace, především k týmovým kolům, můžete očekávat v týdnu před soutěží. Pokud vás něco zajímá, můžete položit otázku zde v komentářích nebo ve fóru (které slouží i ke skládání trojic). Pokud bohužel nemůžete do Poděbrad přijet a chcete nám pomoci s testováním úloh, napište nám mail nebo meziuživatelskou zprávu zde na webu.

Těšíme se na vás!

Betty & Krtek

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer