Croco-novinky 4. 11. 2013

Croco liga

Začal druhý ročník týmové soutěže, máme za sebou tři kola.

V první lize se české áčko po zahřívacím prvním kole postavilo dvěma silným soupeřům, ze Slovenska a Rakouska, vždy z toho bylo těsné vítězství 14:10. Plný bodový zisk stačí na průběžné druhé místo za srbskými aligátory.

Ve třetí lize bojují dva další české týmy, také bych řekl úspěšně, s bilancí 2-0-1, resp. 1-1-1 se oba drží v horní polovině tabulky. Ve čtvrté lize se pomalu zabydluje nový tým Czech Q poskládaný z větší části z hráčů, kteří na Croco začínají, přesto už dosáhli na jednu výhru a jednu remízu. Pokud se najdou další hráči, kteří by měli chuť soutěžit v řešení logických úloh, čtvrtá liga je otevřená novým zájemcům i v průběhu sezóny. (Pokud potřebujete poradit, ozvěte se!)

Další podrobnosti hledejte přímo na webu http://croco-puzzle.com/ = tabulky 4 lig, výsledky jednotlivých kol a nově také přehrávání zajímavých utkání!

Každodenní soutěž

Druhá inovace z počátku tohoto měsíce se týká každodenních úloh. Střídavě jsou zveřejňovány dva různé typy takových úloh. Jedna je zařazena do seriálu ručně tvořených úloh velikosti 15x15, jiné dny se vyskytuje méně tradiční LÚ k řešení na papíře, nikoliv v appletu.

Seriál 15x15 vřele doporučuji, protože se jedná o pěkné, vesměs logicky řešitelné úlohy. Byť pochopitelně velikost 15x15 zabere nějaký čas. Výhodou také je možnost dohrát něco i zpětně.

Druhá sada je novinka ode dneška, tak na ni pouze upozorňuji, zatím bez osobního názoru.

Jsem zvědavý, jak se tyto novinky osvědčí, nebo se denní soutěžení časem vrátí k původní dvojici appletových úloh.

Připište kdyžtak v komentářích váš názor. O dalším vývoji vás budeme informovat.

- 4. 11. 2013 - Krt -

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer