O webu sudokualogika.cz (díl 2.): HALAS a Google podruhé, e-mailové adresy

O webu sudokualogika.cz (díl 1.): HALAS a Google

 

E-maily do schránek @gmail.com jsou plně doručovány

Dobrá zpráva na úvod, podařilo se najít řešení, aby automatické e-maily generované naším webem byly doručovány do e-mailových schránek @gmail.com, což se poslední rok dva nedělo.  Použili jsme metodu využívající přímo e-mailové schránky Google, tedy @gmail.com. Ručně psané e-maily z e-mailových adres @sudokualogika.cz doručovány byly a jsou, nemůžeme ale zaručit, že některé z nich neskončí u vás ve spamu. Zvýšení důvěryhodnosti námi odesílaných e-mailů je cesta, kterou chceme jít, snad se bude dařit.

Automaticky generované e-maily se zasílají při registraci nových uživatelů na našem webu, při vyzvednutí zapomenutého hesla k uživatelskému účtu na našem webu a v situaci, kdy k vám dorazí soukromá zpráva od jiného uživatele našeho webu. Zasílání automatických e-mailů naším webem při přihlašování k turnajům už nepraktikujeme od loňského podzimu, kdy jsme přešli k tvorbě přihlašovacích formulářů přes Google Forms (potvrzovací e-maily po přihlášení k turnajům chodí, ale je to již služba Google a ne našeho webu).

Mrzí nás, že jsme se s nedoručováním e-mailů potýkali, a věříme, že současná metoda bude fungovat. V jakékoli situaci, nejen při trablech s naším webem, je možnost se na nás obrátit, níže uvádím všechny aktivní e-mailové schránky, který náš spolek využívá.

E-mailové schránky spolku HALAS

V současnosti HALAS používá 4 e-mailové schránky @sudokualogika.cz a 2 e-mailové schránky @gmail.com.

Adresy @sudokualogika.cz

  • info@ - hlavní kontakt na náš spolek ve veškerých  záležitostech spolkové činnosti
  • pokladnik@ - kontakt na pokladníka spolku, lze se naň obrátit v záležitostech platby členských příspěvků a startovného k turnajům
  • prodeti@ - kontakt na koordinátorku činností spolku spojené s dětmi a mládeží
  • web@ - nová e-mailová schránka s kontaktem na administrátora webu, která bude absorbovat podněty týkající se webu

V minulosti byly využívány další e-mailové schránky @sudokualogika.cz, např. newsletter@, soutez@, ubytovani@ a další, nicméně všechny mimo 4 zmíněné výše jsou momentálně neaktivní. 

Adresy @gmail.com

  • sudokualogika@gmail.com - kontakt na matrikářku spolku v záležitosti členství ve spolku
  • soutez.sudokualogika@gmail.com - e-mailová adresa využívaná týmem Dlouhodobé soutěže

sepsal Pavel Kadlečík

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer