MAČR 2022: Přihlašování

Soutěž v řešení sudoku pro žáky do 15 let

Soutěž probíhá v sobotu 12. 11. 2022 od 10:15. Pro přihlášení k soutěži nechť žáci napíší osobně e-mail na adresu kira@kira.cz, uvedou své jméno, třídu a školu, kterou navštěvují. V případě většího zájmu z dané školy mohou žáky přihlásit jejich učitelé na výše uvedený e-mail. Pořadatelé žádají učitele o přesné počty žáků z daných tříd k zajištění dostatečného počtu soutěžních materiálů a prostor. Přihlášky zasílejte do středy 9. 11. 2022. Startovné se v soutěži pro žáky do 15 let neplatí.

Mistrovství akademiků v řešení sudoku, soutěž HALAS ligy v řešení logických úloh

Soutěž probíhá v sobotu 12. 11. 2022 od 10:30 v případě logických úloh, od 13:30 začíná hlavní program MAČR soutěží v sudoku.

Na turnaje HALAS ligy je nutné se přihlásit a zaplatit startovné. Proto bychom Vás chtěli požádat, abyste vyplnili následující formulář a tím se přihlásili k účasti na turnaji HALAS ligy. Svou přihláškou potvrzujete, že souhlasíte s podmínkami stanovenými pro soutěže HALAS ligy, se Soutěžním řádem a že uhradíte startovné ve stanovené výši ve prospěch účtu Hráčské asociace logických her a sudoku.

Hráči do věku 21 let (bráno podle ročníku narození = ročníky 2001 a mladší) neplatí startovné. Ve všech případech je nicméně nutné se přihlásit a uvést, kterých částí programu se plánujete účastnit.

Přihlašování k soutěži bylo uzavřeno

Registrace k MAČR 2022 je zajištěna pomocí Přihlašovacího formuláře v prostředí google. Na e-mailovou adresu, kterou zadáte ve formuláři, Vám budou obratem zaslány údaje k zaplacení startovného. E-mailové adresy účastníků jsou získávány pouze za účelem zajištění organzace MAČR 2022, nejsou nikde zveřejňovány.

Po připsání startovného na účet spolku HALAS bude aktualizována Tabulka přihlášených údajem o zaplacení startovného. Výše startovného se liší podle data jeho uhrazení:

  • do pondělí 7. 11. 2022 (včetně) činí startovné 150 Kč (6 euro)
  • od 8. do 10. 11. 2022 činí startovné 200 Kč (8 euro)
  • 11. a 12. 11. 2022 (na místě) činí startovné 250 Kč

Členové spolku HALAS se zaplacenými příspěvky za rok 2022 mají slevu 50 Kč. Pokud chtějí členové uhradit startovné z kreditu, nechť si zkontrolují jeho dostatečnou výši ve svém uživatelském účtu na webu sudokualogika.cz.

V případě jakýchkoli otázek spojených s přihlášením či soutěží samotnou se nebojte na nás obrátit na email info@sudokualogika.cz.

zpět na hlavní stránku Mistrovství akademiků

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer