MS 2022 v polském Krakově (16. - 23. října 2022)

Oznamujeme základní informace k Mistrovství světa v řešení sudoku a logických úloh 2022, které se uskuteční 16. až 23. října 2022 v polském Krakově. Pořadatelé MS spustili web - https://www.wspc2022.com/, momentálně tam naleznete detaily k výši startovného a odkaz na hotel nedaleko Krakova, kde se akce uskuteční.
 
Podrobnosti českého nominačního procesu na MS naleznete v sekci Reprezentace našeho webu. Určili jsme termín 30. 6., do kterého se budou hráčům počítat výsledky do reprežebříčku, v červenci pak proběhne nominační schůze, kde bude schválena podoba reprezentačních týmů. Vše s cílem registrovat se k MS a zaplatit startovné do konce července, po kterém dojde k jeho navýšení. Detaily nominačního procesu budou přiblíženy během MČR v řešení logických úloh 2022 a členské schůzi spolku (11. 6.) bude navrhnuta výše reprezentační podpory.
 
Pokud vás informace o MS zaujala, nezbývá než dorazit na MČR v řešení logických úloh do Prahy o víkendu 11. a 12. června 2022 a ukázat, co ve vás je. wink
 
Luštění zdar a ať nepřestanete věřit ve své schopnosti!
Pavel Kadlečík

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer