Členská schůze spolku - výsledky hlasování a první dojmy

Telegraficky přinášíme, co se událo dne 11. 12. 2021 během členské schůze spolku v Praze. Živě se sešlo v příjemných prostorách Rosmarin Business Centra 7 členů spolku HALAS, celkový počet 40 účastníků doplnily plné moci, díky nimž byli zastoupeni členové, kteří nedorazili osobně.

Program pozdního odpoledne jsme rozčlenili na 3 fáze a nakonec na místě strávili něco přes 3 hodiny. Prvním kláním byla členská schůze spolku, během níž jsme jeli podle plánu, o všech plánovaných bodech schůze bylo hlasováno a byly následně schváleny. Konkrétně byly přijaty zprávy o činnosti spolku a zprávy finanční, přijat návrh na zkrácení volebního období nově zvolených členů výboru a revizora do členské schůze plánované na jaro 2022. Zvoleni kandidáti na členy výboru v neměnném obsazení výboru předešlého a revizorkou spolku byla zvolena opět Martina Macháčková.

Druhou částí setkání byla první schůze nově zvoleného výboru, ve složení Raul Kačírek, Pavel Kadlečík a Jan Zvěřina na místě, telefonicky byli účastni Jakub Hrazdira a Jana Ondroušková. Pro zkrácené období do jarní členské schůze byl zvolen předseda Pavel Kadlečík.

Třetí část jsme pojali jako druhou schůzi nového výboru doplněnou o otevřenou debatu s ostatními přítomnými členy spolku - Petrou Čičovou, Hanou Havelkovou, Michalem Matyskou a Karlem Štěrbou. Hovořili jsme o plánech turnajů na rok 2022, stavu jejich autorského a organizačního obsazení, o pobočném spolku, o projektu GIVT, o webu a jeho budoucnosti, o komunikaci v rámci spolku a zapojení členů do našich aktivit.

Podrobnější informace, jak vše probíhalo, přinese zápis z členské schůze a zápisy ze schůzí výboru spolku. Děkujeme PcZuzce za zajištění prostor, přítomným členům spolku, že se vydali na společné setkání a pomohli ho zrealizovat, a všem ostatním členům, že předáním plných mocí byli v tomto čase též "s námi".

Hezké předvánoční chvíle všem a ať vás neopouští radost z luštění!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer