Komentáře na webu

3 odpovědi [Poslední]
kousek-nebe
Offline
Připojen: 2012-05-27

Zakládám nové téma diskuze jako experiment zjistit, jak funguje web, jehož jsem administrátorem. ;-)

kousek-nebe
Offline
Připojen: 2012-05-27
Upozorňování na příspěvky

Ahoj,

tak se zdá, že systém s upozorňováním funguje, jen já neodpovídám.

Upozorňovač byl pokus, jak trochu vylepšit fungování webu. Dostávám 1x denně informaci o všech nových příspěvcích, pokud jsou. Službu lze zpřístupnit každému uživateli, jen je to v angličtině. Může se do budoucna hodit.

Nekra
Offline
Připojen: 2014-03-04
Díky

Ahoj kousku-nebe,

díky za vysvětlení. Nenapadlo mne, že pro články to vlastně funguje jinak (zobrazuje se už první komentář).
K Aktivním tématům fóra - obecně dobrý nápad (jistě někdo využije), i když osobně tak hluboko nescroluji :) .

K tomu upozorňovači, souvisí to nějak s tím, že se mi nahoře v diskuzním vlákně zobrazují nějaká čísla? (Nebo to je něco jiného, protože upozorňovač se pořád testuje?)

kousek-nebe
Offline
Připojen: 2012-05-27
Jak je to s komentáři?

Ahoj,
připojuji krátké vysvětlení, jak je to s komentáři na našem webu sudokualogika.cz.

Komentář (čili příspěvek) může napsat každý registrovaný uživatel webu. Lze je psát do fóra (http://sudokualogika.cz/forum), které je k tomu určeno, taktéž lze příspěvek vložit ke stránce webu, kde se o něčem píše a vy se k tomu chcete vyjádřit. Nelze to u každé stránky, naopak třeba články označené jako novinky si o to přímo žádají. ;-)

Na pravé liště webu na nástěnce "Poslední komentáře" se zobrazuje posledních 10 komentářů z celého webu, tedy aktuální příspěvky z fóra nebo komentáře pod textem stránek. Nástěnka zobrazuje názvy posledních 10 příspěvků a dobu, která od zveřejnění příspěvku uplynula. Mezi těmito příspěvky nejsou uvedeny takové, které napíšete jako první do vámi založeného tématu fóra. Důvodem je, že v systému se tento příspěvek neukládá jako komentář. Ve fóru se samozřejmě nové téma zobrazí, na čelní straně na nástěnce "Poslední komentáře" nikoli.

Na pravé liště na nástěnce "Aktivní téma fóra" jsou názvy posledních 5 témat fóra, v kterých je diskutováno. Nevím, proč jsem to neudělal dříve, takže nyní pokud založíte nové téma, jeho název se zobrazí zde. Dobrý, ne? :-)

A jako třetí věc oznamuji, že jsem na web nainstaloval upozorňovač na nové příspěvky, který momentálně testuji na vlastní osobě. Pokud to bude fungovat, jak má, tak já dostanu email s každým komentářem zveřejněným zde na webu. A pokud budu já fungovat, jak mám, tak mohu reagovat hned na každý nový příspěvek či mohu upozornit, že tu příspěvek je.

Čekám v napětí na nové komentáře. ;-)

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer