Poděbrady 2020 - přihlašování

Vážení přátelé,

srdečně Vás zveme na první živý turnaj letošního kalendáře HALAS ligy. Je jím tradiční soutěž v Poděbradech, jejíž jubilejní desátý ročník se bude konat v sobotu 4. dubna 2020. Akci pořádá Hráčská asociace logických her a sudoku ve spolupráci s Gymnáziem Jiřího z Poděbrad. Soutěže jednotlivců v sudoku i v logice jsou připraveny ve dvou výkonnostních kategoriích („áčko" pro zkušené, „béčko" pro nováčky), po nich následuje soutěž týmů v sudoku.

Místo konání: Gymnázium Jiřího z Poděbrad (Studentská 166, Poděbrady; GPS: N 50°8.72932', E 15°7.01853')

Den konání: sobota 4. 4. 2020 - odloženo

Garanty soutěže jsou manželé Jana a Jan Novotní.

Program

  • 10:00 až 10:25 = Příjezdy, prezence
  • 10:30 až 12:30 = Sudoku, jednotlivci, HALAS liga (2 kola)
  • 12:30 až 14:45 = Logika, jednotlivci, HALAS liga (2 kola)
  • 14:45 až 17:00 = Týmové sudoku (3 kola)
  • 17:15 až 17:45 = Vyhlášení výsledků

Těšíme se na Vaši účast!

Proto bychom Vás chtěli požádat, abyste vyplnili následující formulář a tím se přihlásili k účasti na turnaji HALAS ligy. Svou přihláškou potvrzujete, že souhlasíte s podmínkami stanovenými pro soutěže HALAS ligy - se Soutěžním řádem a uhradíte startovné ve stanovené výši ve prospěch účtu Hráčské asociace logických her a sudoku (tabulka je na stránce formuláře).

V souladu se soutěžním řádem mají všichni soutěžící účastnící se poprvé soutěží Hráčské asociace logických her a sudoku startovné zdarma. I v tomto případě je ovšem nutné se na turnaj přihlásit.

Soutěže jednotlivců v sudoku i v logice jsou připraveny ve dvou výkonnostních kategoriích (A pro zkušené, B pro nováčky). Týmová soutěž v sudoku je otevřená pro libovolná tříčlenná družstva složená z účastníků individuálních soutěží.

Otázky k poděbradskému turnaji vzhledem k aktuálnímu dění směřujte prosím do příslušného fóra našeho webu, kde se lze zároveň domlouvat na složení týmů.

Seznam přihlášených hráčů

# Jméno a příjmení Nick Sudoku Logika Účast v týmové soutěži Věková kategorie Zaplaceno

Údaje o zaplacení startovného jsou průběžně aktualizovány podle vašich příchozích plateb (cca 1x týdně, před soutěží častěji). Jestliže jste již zaplatili a delší dobu se platba nezobrazuje, kontaktujte nás na info@sudokualogika.cz.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer