MČR v sudoku 2020

11 odpovědí [Poslední]
drakalkac
Offline
Připojen: 2018-10-01

Zakládám vlákno, ptejte se, co vás napadne, ohledně letošního MČR v sudoku.

kousek-nebe
Offline
Připojen: 2012-05-27
MČRS obědy

Ahojahoj,

kdo bude mít zájem o sobotní oběd na MČR v sudoku, nechť prosím vyplní dotazník.
O možnostech společného nedělního oběda budeme informovat přímo na místě.

A každopádně sledujte sekci Novinky!

V sobotu na bojišti ahoj :-)

Nekra
Offline
Připojen: 2014-03-04
MČRL-díky

Díky, jo, uvedený termín se s Deskohraním nekryje.
Týmovky jsou nejzábavnější :D.

Já netrénuju, já luštím, když chci/když mne to baví. :D

kousek-nebe
Offline
Připojen: 2012-05-27
MČRL termín

Ahoj,

po odložení červnového termínu byl turnaj přeložen na víkend 3. a 4. října. Celý dvoudenní program je v plánu uspořádat, zastavit nás může pouze vyšší moc. ;-)
V sobotu proběhne soutěž jednotlivců, soutěž týmů bude buď klasicky rozdělena na sobotu odpoledne a neděli ráno, nebo se uskueční celá v neděli. Následovat bude soutěž v sudoku.

Jestli koukám správně, kolize s Deskohraním nehrozí. Je tedy čas začít řádně trénovat! ;-)

Měj se,

kousek-nebe ;-)

Nekra
Offline
Připojen: 2014-03-04
Jak to vypadá s MČRL?

Ahoj,

po přečtení, že se jedná o MČRS, mám dotaz: Jak to prosím vypadá s MČRL pro rok 2020?
Je známo něco bližšího k termínu konání nebo dokonce změn :( (jako např. přesunutí jinam nebo dokonce zrušení) ?

Po informaci o českém mistrovství na začátku září jsem se už předčasně :( radoval, že se to nesejde v jeden termín s Deskohraním, do zjištění, že jde o mistrovství ČR v sudoku.

kousek-nebe
Offline
Připojen: 2012-05-27
MČRS 2020 první víkend v září

Ahojahoj,

jelikož jsme zaregistrovali dotazy týkající se MČRS tak vězte, že dneska se rozlousklo za jakých podmínek ho budeme moci v Brně uspořádat, ještě jednou díky PřF Masarykovy Univerzity, že nám to umožnila. Samozřejmě vše s respektem a očekáváními, co přinesou týdny příští.

Do konce tohoto týdne by se měly základní informace ohledně akce objevit na stránkách mcrsudoku.sudokualogika.cz, prosím vydržte. Oproti informacím zveřejněným z jara se nic nemění. MČRS bude 5. a 6. září, v obvyklém formátu, jedinou větší změnou je, že nebude soutěž v logice ve formátu HALAS ligy, za což se snad dočkáte soutěže jiné.

Zatím ahoj

mtronic
Offline
Připojen: 2011-12-12
lepší Corona v žaludku, než korona na plicích...

Nejezdím ani nechystám. Když jsem asi na čtvrtý pokus konečně dostal multi-entry pětileté vízum (které mi letos skončí) tak jsem ho ještě nevyužil.

Informace taky nemáme úplně přesné, nicméně firemní doporučení je Čínu nenavštěvovat. Kolega z Pekingu, který předtím chodil denně do kanclu, teď má 100% home office a říkal, že radši nakupuje on-line pokud to je možné - a to včetně potravin. Spíš jako prevence, ale jeden nikdy neví...

jzverina
Offline
Připojen: 2012-03-19
korona

Zdar,
momentálně nezbývá, než čekat, jak se to vyvine. Na webu WPF je i nenápadná informace, že situaci monitorujeme. O osudu mistrovství se bude rozhodovat nejspíše v dubnu.
V případě nepříznivé situace nemusí být MS nutně zrušeno, možností je i přesun do jiné země. 
Otázka je samozřejmě, do jaké míry budeme mít reálné informace. Ale Číňani určitě mají lepší představu, jak to tam doopravdy je, a nemyslím, že budou chtít mistrovství uspořádat za každou cenu.
Já jakožto osoba dohlížející na MS se tam budu chtít jet podívat a přesvědčit se, že se situace uklidnila, ale zatím konkrétní termín naplánovaný nemám.
Mimochodem, zajímalo by mě, jaká je momentální situace v Shanghaji, počet případů apod., ale nikde se mi výskyt podle provincií nedaří dohledat.
Jak ty jsi na tom vlastně Michale, nechystáš se zase někdy do Číny pracovně?
 

mtronic
Offline
Připojen: 2011-12-12
květen

Poté, co pro nedostatečný zájem Martin zrušil rezervaci to usnulo; koukám že Tomáš nedávno položil dotaz v příslušné Fed-knize. Asi by to chtělo pořádně rozvířit diskuzi, abychom ještě sehnali nějaké rozumné bydlení...

kousek-nebe
Offline
Připojen: 2012-05-27
termíny

Zdar, nejvíce sudokářských duší si přálo pro MČRS termín první, během víkendu 5. a 6. září, s tím oslovím školu.

A jak je to s květnovým termínem stretka či ministretka?
Jinak o prodlouženém víkendu 26. - 28. 9. pojedou závisláci skládat puclata na MS do Španělska. Akce střídá akci. :-)

Ohledně MS a řádění viru žádné oficiální informace od WPF ani pořadatelů nepřišly. Těžko odhadovat, kolik informací z čínské strany dorazí a jak budou relevantní, navíc v červnu (před termínem registrace) řešíváme i letenky, víza a další věci. Součinnost všech stran a odbourání komunikační bariéry se zdá v tomto případě jako nutnost, pokud je v zájmu všech MS uspořádat.

Věřme, že se to podaří.

diCarlo

mtronic
Offline
Připojen: 2011-12-12
termín

Jestli chceme zkusit vrátit stretko zpět do září (28.) tak bych hlasoval pro MČRS co nejdříve na začátku září. Dva víkendy po sobě si urve jen málokdo - to už máme vyzkoušené.
 
A ještě mě napadá otázka - jak to vypadá s MS vzhledem k šílenství nCov-19?

drakalkac
Offline
Připojen: 2018-10-01
Hlasování o MČRS 2020

Milí sudokáři, Mistrovství České republiky v sudoku (MČRS) se v tomto roce opět uskuteční v prostorách Přírodovědecké fakulty MU v Brně na Kotlářské, za což jsme moc rádi.
Pokud jste v naši facebookové skupině, pojďte s námi hlasovat, jaký ze tří termínů by se vám nejvíce líbil? Na výběr máte první tři zářijové víkendy (5. - 6. 9.; 12. - 13. 9.; 19. - 20. 9.). K výsledkům hlasování bychom přihlédli při konečném rozhodnutí o konání akce. Máte na to celých 71hodin 30 minut. :-)
Hlasování je zde. Pokud nevedete facebook, napište sem nebo pošlete zprávu skrz web.
A na viděnou v září. ;-)

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer