MČR v sudoku 2020

6 odpovědí [Poslední]
drakalkac
Offline
Připojen: 2018-10-01

Zakládám vlákno, ptejte se, co vás napadne, ohledně letošního MČR v sudoku.

mtronic
Offline
Připojen: 2011-12-12
lepší Corona v žaludku, než korona na plicích...

Nejezdím ani nechystám. Když jsem asi na čtvrtý pokus konečně dostal multi-entry pětileté vízum (které mi letos skončí) tak jsem ho ještě nevyužil.

Informace taky nemáme úplně přesné, nicméně firemní doporučení je Čínu nenavštěvovat. Kolega z Pekingu, který předtím chodil denně do kanclu, teď má 100% home office a říkal, že radši nakupuje on-line pokud to je možné - a to včetně potravin. Spíš jako prevence, ale jeden nikdy neví...

jzverina
Offline
Připojen: 2012-03-19
korona

Zdar,
momentálně nezbývá, než čekat, jak se to vyvine. Na webu WPF je i nenápadná informace, že situaci monitorujeme. O osudu mistrovství se bude rozhodovat nejspíše v dubnu.
V případě nepříznivé situace nemusí být MS nutně zrušeno, možností je i přesun do jiné země. 
Otázka je samozřejmě, do jaké míry budeme mít reálné informace. Ale Číňani určitě mají lepší představu, jak to tam doopravdy je, a nemyslím, že budou chtít mistrovství uspořádat za každou cenu.
Já jakožto osoba dohlížející na MS se tam budu chtít jet podívat a přesvědčit se, že se situace uklidnila, ale zatím konkrétní termín naplánovaný nemám.
Mimochodem, zajímalo by mě, jaká je momentální situace v Shanghaji, počet případů apod., ale nikde se mi výskyt podle provincií nedaří dohledat.
Jak ty jsi na tom vlastně Michale, nechystáš se zase někdy do Číny pracovně?
 

mtronic
Offline
Připojen: 2011-12-12
květen

Poté, co pro nedostatečný zájem Martin zrušil rezervaci to usnulo; koukám že Tomáš nedávno položil dotaz v příslušné Fed-knize. Asi by to chtělo pořádně rozvířit diskuzi, abychom ještě sehnali nějaké rozumné bydlení...

kousek-nebe
Offline
Připojen: 2012-05-27
termíny

Zdar, nejvíce sudokářských duší si přálo pro MČRS termín první, během víkendu 5. a 6. září, s tím oslovím školu.

A jak je to s květnovým termínem stretka či ministretka?
Jinak o prodlouženém víkendu 26. - 28. 9. pojedou závisláci skládat puclata na MS do Španělska. Akce střídá akci. :-)

Ohledně MS a řádění viru žádné oficiální informace od WPF ani pořadatelů nepřišly. Těžko odhadovat, kolik informací z čínské strany dorazí a jak budou relevantní, navíc v červnu (před termínem registrace) řešíváme i letenky, víza a další věci. Součinnost všech stran a odbourání komunikační bariéry se zdá v tomto případě jako nutnost, pokud je v zájmu všech MS uspořádat.

Věřme, že se to podaří.

diCarlo

mtronic
Offline
Připojen: 2011-12-12
termín

Jestli chceme zkusit vrátit stretko zpět do září (28.) tak bych hlasoval pro MČRS co nejdříve na začátku září. Dva víkendy po sobě si urve jen málokdo - to už máme vyzkoušené.
 
A ještě mě napadá otázka - jak to vypadá s MS vzhledem k šílenství nCov-19?

drakalkac
Offline
Připojen: 2018-10-01
Hlasování o MČRS 2020

Milí sudokáři, Mistrovství České republiky v sudoku (MČRS) se v tomto roce opět uskuteční v prostorách Přírodovědecké fakulty MU v Brně na Kotlářské, za což jsme moc rádi.
Pokud jste v naši facebookové skupině, pojďte s námi hlasovat, jaký ze tří termínů by se vám nejvíce líbil? Na výběr máte první tři zářijové víkendy (5. - 6. 9.; 12. - 13. 9.; 19. - 20. 9.). K výsledkům hlasování bychom přihlédli při konečném rozhodnutí o konání akce. Máte na to celých 71hodin 30 minut. :-)
Hlasování je zde. Pokud nevedete facebook, napište sem nebo pošlete zprávu skrz web.
A na viděnou v září. ;-)

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer