Video kanál HALAS startuje

Pokud jste se na těchto stránkách dosud setkávali pouze se zajímavými informacemi v textové formě, vězte, že nyní budete mít možnost sledovat i videa, která souvisí s naší činností. Pro tyto účely jsme založili na Youtube kanál HALAS, kde budou jednotlivá videa publikována.

Témata příspěvků mohou být různorodá. Rádi bychom do nich zahrnuli reportáže ze soutěží, povídání o historii sudoku a soutěží v logice a o Mistrovství světa, komentované ukázky luštění, reportáže z nejrůznějších našich spolkových akcí, rozhovory se zajímavými lidmi apod.

Začínáme sérií rozhovorů s našimi předními reprezentanty. Rozhovory jsme pořídili během letošního turnaje v Poděbradech. Podmínky byly improvizované a jsme si vědomi, že po technické stránce není výsledek dokonalý. Ale doufáme, že obsahově vás rozhovory zaujmou a dozvíte se o našich špičkových hráčích něco nového. A ti z vás, kteří nejezdí (ke své škodě) na naše turnaje, budou mít třeba alespoň možnost tyto hráče poznat.

Budeme rádi, pokud přispějete i vy svými nápady nebo rovnou natočenými videy.

Jako první příspěvek můžete shlédnout rozhovor s dvojnásobným mistrem světa v logických úlohách v individuální soutěži a trojnásobným mistrem světa v týmech Robertem Babilonem. (Přehled Robertových úspěchů na MS najdete např. na http://sudokualogika.cz/sites/default/files/Robert%20Babilon.pdf):

Rozhovor s Robertem Babilonem

A příště se můžete těšit na rozhovor s Janem Zvěřinou.

-. 8. 5. 2018 - Hrd -

 

    

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer