MČRL 2017: Podrobnosti a přihlašování

O víkendu 10. a 11. 6. 2017 proběhne v Praze mistrovství ČR v řešení logických úloh, základní pozvánka je na stránce http://sudokualogika.cz/node/1621.

Podrobnosti o ubytování a časovém plánu obsahuje novinka z 2. 5.


Připomínací mail od Honzy Zvěřiny z 24. 5.:

Ahoj,

dovoluji si připomenout, že o víkendu 10.-11.6. proběhne v Praze MČR v řešení logických úloh a turnaj Halas ligy v sudoku. Síly můžete změřit s úřadujícím mistrem světa v logice Ulrichem Voigtem a úřadujícím mistrem světa v sudoku Tiitem Vunkem.

Informace o ubytování asi nějak zmizela ze stránek Halasu nebo je někde hodně schovaná, každopádně ubytování zařizujeme v ubytovně Novodvorská (hotelová část), cena 350/noc nebo 600/2 noci. Kdo máte o ubytování zájem, dejte prosím vědět do konce tohoto týdne.

Pro Brňáky doplním, že je možné dorazit Regiojetem v 9:42, pokusíme se zajistit odvoz (MHD se to stihnout nedá). 

Kdybyste si někdo chtěl udělat prodloužený víkend a porozhlédnout se po Praze, v pátek ráno přiletí z Japonska Yuhei Kusui a budeme se s ním toulat po Praze a večer ho vezmem na pivko.

Honza


Přihlašovací formulář

K přihlašování na turnaj se vztahuje placení startovného. Jeho výše je rozepsána v tabulce přímo nad přihlašovacím formulářem. Základní sazba je 200 Kč pro dospělého soutěžícího, protože se jedná o dvoudenní akci. Budete-li se hlásit těsně před akcí nebo platit až na místě, musíte počítat  přirážkou.

Máte-li zájem pouze o soutěž (jednotlivců) v logice = o účast jen v sobotu, nebo naopak pouze o soutěž v sudoku = o účast pouze v neděli, základní sazba startovného je 150 Kč.

Členové HALAS mají ve všech položkách nárok na 50 Kč slevu, mají-li zaplacené členské příspěvky na rok 2017. Za členy ČSHAK platí startovné jejich svaz.

Hráči, kteří se budou poprvé účasnit MČR v logice, a junioři do 19 let věku platí pouze symbolické startovné 50 Kč.

Ve všech případech je nutné se přihlásit a zaškrtnout, kterých částí programu se plánujete účastnit.

Přihlašování týmů

Zaškrtnout zájem o účast v týmové soutěži může každý jednotlivec a vřele to doporučujeme. Spoluhráče najdete případně i na místě. Pouze upozorňujeme, že první část soutěže týmů proběhne v sobotu v podvečer a druhá část v neděli ráno. Chcete-li se na složení trojic domlouvat dopředu a dát úspěšné složení následně najevo, využijte stránku s formulářem pro týmy.

- 10. 5. 2017 - Krt -

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer