Poděbrady 2015: První informace k soutěži (6. 3. 2015)

Vážení přátelé!

Za týden se, doufám, potkáme na prvním živém turnaji letošní sezóny, v Praze na MČRL. O dva týdny později, na sobotu 28. března 2015 pro vás připravujeme pátý ročník turnaje v Poděbradech. V této novince bychom vám rádi předali prvotní informace.

Program

  • 10:00 až 10:25 = Příjezdy, prezence
  • 10:30 až 12:05 = Sudoku, jednotlivci, HALAS liga
  • 12:25 až 14:00 = Logika, jednotlivci, HALAS liga
  • 14:20 až 17:25 = Týmové sudoku, 4 kola
  • 17:40 = Vyhlášení výsledků

Obsah soutěží

Soutěže jednotlivců jsou zařazeny do letošního seriálu HALAS ligy. Jsou koncipovány jako dvoukolové s minimální přestávkou. Týmová soutěž v řešení sudoku není součástí HALAS ligy, ale je to unikátní příležitost vyzkoušet si společné luštění. Je určena pro tříčlenné týmy a je nezávislá na soutěži jednotlivců, zahrnuje 4 samostatná kola.

Přihlašování

Další informace

V pátek 27. 3. budeme na Gymnáziu Jiřího z Poděbrad pořádat soutěž pro studenty. Pokud pracujete ve školství ve středních Čechách, přiveďte své družstvo. A pokud byste měli čas a chuť, uvítáme i spolupořadatele, protože soutěž je oblíbená a dětí nám chodí hodně.

Další informace, především k týmovým kolům, můžete očekávat v týdnu před soutěží. Pokud vás něco zajímá, můžete položit otázku zde v komentářích nebo ve fóru.

Těšíme se na vás!

Betty & Krtek

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer