CrocoPuzzle: Týmová soutěž

V polovině roku 2012 představil provozovatel stránek, Bernhard Seckinger, nový, velmi atraktivní formát soutěžení, týmovou CrocoLigu.

Do týmové soutěže se zapojují skupinky 4–6 hráčů, na konci první sezóny (květen 2013) je jich už 52. Systém soutěže připomíná fotbalovou ligu. Týmy jsou rozděleny podle výkonnosti do 1. ligy, 2. ligy a tak dále. V každé skupině je 16 týmů, které v průběhu roku odehrají po jednom utkání s každým ze soupeřů. Pořadí po 15 kolech určí vítěze a také sestupující a postupující týmy na pomezí jednotlivých lig.

Jedno utkání mezi dvěma týmy vypadá tak, že je předloženo 12 logických úloh. Tým se v rámci přípravné fáze dohodne, kdo chce který typ úlohy řešit, nejvýše 3 úlohy na osobu. Pak vlastně proběhne 12 minisoubojů jeden na jednoho. Kdo zahraje rychleji, získá pro svůj tým 2 body. Celkový souboj může skončit remízou 12:12 nebo vítězstvím jednoho z týmů. Za remízu je 1 bod, za výhru 3 body do tabulky.

Více informací hledejte na stránce soutěže.

Aktuálně slavíme 2. místo v 1. lize, které v prvním ročníku soutěže vybojoval tým „Czech Team“ ve složení Jana Břízová, Kuba Hrazdira, Michal Matyska, Honza Novotný, Kuba Ondroušek a Jana Vodičková. Gratulujeme!!!

Až v září začne další ročník, můžete se přidat k 18 českým hráčům ve 3 týmech a také se zapojit. Že zatím nemáte tým? Nevadí. Napište si zde ve fóru inzerát a jistě se spoluhráči najdou.

zpět na croco-rozcestník

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer