CrocoPuzzle: Denní liga

Každý den je možné na stránce http://croco-puzzle.com/Ue-Raetsel/ue-raetsel.php řešit na čas dvě logické úlohy a porovnat svůj výkon s několika stovkami hráčů s celého světa.

Denní porce jsou dvě úlohy, jejich typy jsou velmi různorodé a obtížnost se také den ode dne liší. Nejlepším hráčům zabírají od 10 vteřin po 10 minut. Dobrý přehled o náročnosti jednotlivých úloh nejjednodušeji získáte, když se dopředu podíváte na průběžnou výsledkovou listinu, na časy nejlepších nebo někoho z vaší „váhové kategorie“.

Podrobný návod na ovládání

... herního okna a překlad zadání jednotlivých typů úloh připravili Jana Zachová a Michal Matyska.

Každodenní žebříček je na stránce http://croco-puzzle.com/Ue-Raetsel/highscore.php.

Denní výsledky se pak sčítají, porovnávají s výsledky ostatních podle očekávané síly hráče a jsou tak podkladem pro dlouhodobý žebříček — rating hráčů. Ten naleznete na stránce http://croco-puzzle.com/Rating/rating.php. Na čele zabříčků se předhánějí reprezentanti zemí celého světa. Po odehrání určitého počtu her (cca 200 = 3 měsíce) v žebříčku každý nalezne svou úroveň a může vidět, jak se zlepšuje. Dlouhodobá výkonnost je ještě postihována systémem kyu a danů — po překonání hranice ratingu 100 ve dvousetdenním průměru dostanete 20. kyu, za rating 200 pak 19. kyu, za rating 2100 1. Dan a tak dále.

Není to tak dávno, kdy trůnil v čele žebříčku opravdový král světové logiky, osminásobný mistr svět, Ulrich Voight z Německa. Aktuálně, když přestal hrát denní ligu král uvo, vévodí pořadí japonští reprezentanti. Z Čechů se na danovou úroveň dostali Jana Vodičková (4D), Kuba Ondroušek (3D), Kuba Hrazdira (3D), Honza Novotný (2D) a Jana Břízová (2D).

zpět na croco-rozcestník

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer