CrocoPuzzle: Soutěž o ceny

Každý týden je možné se na stránce http://croco-puzzle.com/Preisraetsel/preisraetsel.php vyřešením jedné logické úlohy zapojit do soutěže o ceny. Cenu získá vždy 10 vylosovaných šťastlivců ze všech těch řešitelů, kteří během týdne odeslali správné řešení úlohy. Vzhledem k náborovému charakteru soutěže předkládané úlohy nebývají těžké, takže pro výhru není rozhodující být excelentní luštitel, spíše je potřeba štěstí při losování.

Také charakter cen je náborový, patří mezi ně roční a půlroční předplatné sešitku logických úloh a další ceny jsou poukázky na 3 až 10 eur, které lze využít k nákupu sešitků v online-shopu.

Soutěžní úloha má podobu webového appletu, který má stejnou podobu jako u jiných soutěží na tomto serveru a otvírá se odkazem „Preisrätsel starten“.

Na zbytku hlavní stránky soutěže o ceny se nachází archiv starších úloh. Za jejich vyřešení už člověk nemůže nic vyhrát. Ale je to velmi dobrá příležitost seznámit se s jednotlivými typy logických úloh, jejich pravidly a ovládáním v javovském appletu.

zpět na croco-rozcestník

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer