Materiály ke stažení

Nemohli jste se zúčastnit některého z minulých turnajů HALAS ligy? Hledáte nějaké materiály k tréninku? Pod odkazy najdete materiály z proběhlých turnajů, a to i studentských.

Plné verze jsou k dispozici členům HALASu se zaplacenými příspěvky daného roku (materiály z roků 2011 a 2012 potřebují členství 2012). Přesná pravidla pro přístup k materiálům ze soutěží HALAS ligy a  také z mistrovství světa jsou součástí zápisu z jednání výboru HALAS číslo III/5 a III/6. Máte-li dojem, že by vám měl být přístup do některé z plných verzí umožněn a není tomu tak, ozvěte se na info@sudokualogika.cz. 

Materiály jsou pochopitelně určeny především pro osobní potřebu členů (zatrénovat si, ukázat zajímavé úlohy kamarádům a podobně). Autorská práva zůstávají autorům a HALASu, hromadné šíření materiálů je zakázáno, a pokud si nejste ohledně možnosti využití jisti, prostě se zeptejte.

Dále členům HALAS nabízíme k prostudování materiály z reprezentačních soustředění, přístup k nim mají členové HALAS se zaplacenými příspěvky za daný rok. (Viz sekce na konci této stránky.)

Materiály z turnajů
Materiály z turnajů pro mládež...

... jsou volně dostupné všem zájemcům.

Materiály z reprezentačních soustředění

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer