ABC TEST - Jak se orientovat při soutěži na Sudokucupu?

Pokud jste připraveni a odhodlaní zahájit soutěž, přejděte na záložku Soutěžní úlohy v levém postranním menu. 

Na stránce Soutěžní úlohy si stáhněte soubor ve formátu PDF se soutěžními úlohami a uložte do svého počítače. Soubor je zašifrován, heslo k němu si vyzvednete až v dalším kroku. Soutěžní PDF má 12 stran, první strana je úvodní, zbylé stránky 2-11 obsahují soutěžní úlohy.

Dalším krokem je vyzvednutí hesla k zašifrovanému souboru. Pokud jste připraveni k soutěži, koukněte se prvně do záložky Odesílání řešení, zde budete zadávat své odpovědi. Nyní tu běží čas pouze orientačně, až spustíte soutěž, bude tu svítit čas, který vám zbývá do konce soutěže.

 

Nyní otevřete záložku Heslo. Po úvodním textu jsou uvedeny vaše osobní údaje, které jste zadali při registraci na web Sudokucup. Pokud je chcete změnit či doplnit, klikněte na odkaz profil. Pod údaji je zaškrtávací políčko, zda souhlasíte s pravidly soutěže ABC TEST. Pokud chcete soutěžit, nezbývá vám než tlačítko zašktnout. Přečtěte si pečlivě pravidla soutěže. Vycházejí ze Soutěžního řádu spolku HALAS, kterými se řídí všechny námi pořádáné soutěže. Posledním krokem je stistk tlačítka Chci hrát soutěž ABC TEST. Jak to učiníte, otevře se stránka, kde je uveřejněno heslo k zašifrovanému souboru PDF. A zároveň se vám začíná odpočítávat 120 minut. 

K odeslání odpovědí využijte záložku Odesílání řešení, kde už vám běží reálný čas. Pokud jste měli záložku otevřenu dopředu, stačí stránku obnovit či stisknout F5 a čas se upraví na váš soutěžní.

Hodně štěstí logici! smiley


ABC TEST - rozcestník

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer