ABC TEST - Před soutěží

Máte chuť se vrhnout po hlavě do soutěže? Přečtěte si následující řádky, abyste věděli, jak na to.

Prvně je nutné mít uživatelský účet na herním portále Sudokucup. Přejděte na stránky soutěže ABC TEST a na levé liště dole je sekce Přihlášení, vyberte Vytvořit nový účet a zadejte potřebné údaje. Pokud již účet máte, stačí se přihlásit. Upozorňujeme, že webový portál Sudokucup neprovozuje náš spolek HALAS, uživatelské účty z našeho webu sudokualogika.cz tak nelze na Sudokucupu využít. Za zřízení uživatelského účtu na Sudokucupu ani za účast v soutěže nic nedáte. 

Dalším důležitým krokem je seznámit se s Pravidly soutěže ABC TEST. Pravidla stručně shrnují  principy Soutěžního řádu spolku HALAS. Pokud jste ještě na žádném živém turnaji našeho spolku nebyli, logická soutěž ABC TEST je upoutávkou, co by vás čekalo. Před začátkem soutěže (při vyzvednutí hesla k Soutěžnímu souboru) budete muset potvrdit, že s Pravidly souhlasíte. Účastí v soutěži nejenže získáte při luštění mocný zážitek, ale zároveň máte i právo podávat protesty a podobné kousky, kdybyste měli pocit, že s vámi není dobře zacházeno. Tak šup a přečíst Pravidla soutěže.

Dále už by vás určitě zajímalo, co budete luštit a jak. Před soutěží jsme zveřejenili seznam všech úloh, které v soutěži naleznete, k tomu můžete potrénovat na párečku úloh od každého typu. Toto vše naleznete v Manuálu k soutěži. Opravdu doporučujeme si předem vyzkoušet úlohy v něm obsažené. Zároveň vás připraví, jak bude vypadat ostrá soutěž, však koukněte a uvidíte v Manuálu k soutěži.

A jestli už jste nažhavení na správnou provozní teplotu, přejděte na stránky soutěže, kde si od čtvrtka 24. 6. od 12:00 můžete zasoutěžit. Pokud stále váháte nebo byste měli dotaz, nebojte se na nás obrátit. Zkuste to ve fóru na našem webu či na Sudokucupu. A velmi důležitá emailová adresa je info@sudokualogika.cz, kterou využijte v případě jakýchkoli problémů během soutěže samotné.

Ať vám to luští! wink


ABC TEST - rozcestník

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer