Riadův zářijový Sudoku Contest 2019

Datum akce: 
Pátek, Září 6, 2019 - 11:00 - Středa, Září 11, 2019 - 11:00

O akci:
Online soutěž v sudoku s neobvyklými typy tabulek sudoku
 
Jak se zúčastnit?
Pokud chcete soutěžit, je nutné mít vytvořený bezplatný uživatelský účet na indickém portále Logic Masters India - logicmastersindia.com. Stejný účet využijete i pro diskuzní fórum, pokud byste chtěli přidávat komentáře.

Po přihlášení  na stránce věnované soutěži můžete kdykoli během soutěžního víkendu začít hrát kliknutím na pole START, po kterém se vám zobrazí heslo k zašifrovanému PDF souboru. Pro odeslání odpovědních kódů slouží formulář na téže stránce.
 
O soutěži
Soutěž se skládá ze sedmi tabulek, na které bude mít každý řešitel 70 minut času. A úlohy jsou to opravdu netradiční, viz instrukce (v angličtině).

O autorovi
Riad Khanmagomedov je autor logických soutěží s často inovativními typy logických úloh, kterým přijdou na chuť opravdoví fajnšmekři. Pokud si podobné úlohy dostatečně nevychutnáte během soutěže pod hrozbou časového limitu, co takhle si je jen vytisknout a vyluštit až přijde ta správná chvíle? Indický portál LMI hostí jeho soutěže již řadu let, zkuste si vyluštit nějakou z jeho předešlých soutěží, např.

Riadův zářijový Sudoku Contest 2018

Riadův zářijový Sudoku Contest 2017

Riadův zářijový Sudoku Contest 2016

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer