Sudoku Variants

Datum akce: 
Pátek, Září 21, 2018 - 20:00 - Pondělí, Září 24, 2018 - 22:00

O akci:
Sudoku soutěž obsahujcí různé varianty sudoku 6x6, 8x8 a 9x9
 
Jak se zúčastnit?
Pokud chcete soutěžit, je nutné mít vytvořený bezplatný uživatelský účet na srbské stránce věnované logickým úlohám  http://puzzles-jn.wixsite.com/puzzles/. Po přihlášení si můžete kdykoli během soutěže vyzvednout heslo kliknutím na pole START, po kterém budete dále tázáni vyplnit formulář (vaším jménem a kontaktním emailem), po jehož odeslání se vám zobrazí heslo k zašifrovanému PDF souboru. Pro odeslání odpovědních kódů bude sloužit stejný formulář.
 
O soutěži
Na vyřešení a odeslání odpovědních kódů bude mít každý hráč 1,5 hodiny. Turnaj bude obsahovat 18 úloh, o velikosti tabulek 6x6, 8x8 a 9x9, takže na své si přijde každý. Maximální možný bodový zisk za správně vyřešené tabulky je 200 bodů, za každou ušetřenou minutu před limitem 90 minut získáte navíc 1 bod. Jedná se o neobvyklejší varianty sudoku, ale s celkem jednoduchými pravidly viz souboru s instrukcemi (v angličtině). Autorem úloh je Jovan Novaković.

 

Tip

Odpovědní kódy lze odeslat i po časovém limitu 90 minut s tím, že za každou minutu navíc vám budou odečteny 3 trestné body. Pokud by vám zbývalo na konci časového limitu doplnit jen málo políček u některé ze štědře bodovaných úloh, zvažte, zda nestojí za snahu ji dokončit, i když vám po odeslání bude odečteno několik málo bodů.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer