Sudoku - All for One - One for All

Datum akce: 
Pátek, Červen 22, 2018 - 20:00 - Pondělí, Červen 25, 2018 - 22:00

O akci:
Zajímavá soutěž obsahujcí známé typy variant sudoku
 
Jak se zúčastnit?
Pokud chcete soutěžit, je nutné mít vytvořený bezplatný uživatelský účet na srbské stránce věnované logickým úlohám  http://puzzles-jn.wixsite.com/puzzles/. Po přihlášení si můžete kdykoli během soutěže vyzvednout heslo kliknutím na pole START, po kterém budete dále tázáni vyplnit formulář (vaším jménem a kontaktním emailem), po jehož odeslání se vám zobrazí heslo k zašifrovanému PDF souboru. Pro odeslání odpovědních kódů bude sloužit stejný formulář. Během soutěže je možné forrmulář s odpovědními kódy odeslat pouze jednou, než tak učiníte, se prosím ujistěte, že jste vyplnili odpovědmi všechny vámi vyřešené úlohy. 
 
O soutěži
Na vyřešení a odeslání odpovědních kódů bude mít každý hráč 2 hodiny. Turnaj bude obsahovat 18 úloh, které jsou rozloženy do dvou obrazců po 3x3 úlohách. Propojení střední tabulky s ostatními tabulkami bude skrze políčka s vyznačenými kroužky v krajních regionech 3x3 středové tabulky. Vše znázorňuje schéma v souboru s instrukcemi (v angličtině). Soutěž obsahuje v celku známé typy variant sudoku. Autorem úloh je Jovan Novaković.
 
Tip
Odpovědní kódy lze odeslat i po časovém limitu 120 minut s tím, že za každou minutu navíc vám bude odečteno 5 trestných bodů. Pokud by vám zbývalo na konci časového limitu doplnit jen málo políček u některé ze štědře bodovaných úloh, zvažte, zda nestojí za snahu ji dokončit, i když vám po odeslání bude odečteno několik málo bodů.
 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer